Filmy tak złe, że aż "nagrodzone"


"Transformers: vendetta upadłych" to tegoroczny zwycięzca Złotej Maliny, "nagród" dla najgorszych produkcji przemysłu filmowego. W kategorii najgorsza aktorka "wyróżnienie" zdobyła Sandra Bullock, jedna z faworytek do tegorocznych Oscarów.

Jan Wejchert uhonorowany Superwiktorem


Jan Wejchert, umrzyk w październiku założyciel Grupy ITI, został uhonorowany w piątek specjalnym Superwiktorem. gratyfikacja ta przyznawana jest za całokształt osiągnięć.

Splądruj Moskwę i odbierz zachwyt Pruski


Twórcy gier biorą się za polską historię. Rajdy Lisowczyków, szarże husarzy czy łupieżcze wyprawy Kozaków mają przyciągnąć graczy i wiernie oddać realia dawnych wieków. O najnowszej produkcji "Polskie Imperium: od Krzyżaków do Potopu", portal tvn24.pl rozmawiał z zaangażowanym w jej insurekcja historykiem i pisarzem, Jackiem Komudą.

"Niewinni Czarodzieje" przejmują kontrolę nad Warszawą


jeżeli chcesz znaleźć Warszawę na nowo i wyczuć się dumnym, że jesteś częścią stołecznej społeczności, a niedaleko tym jeszcze się świetnie umilać - ta impreza jest dla ciebie. Ruszyła czwarta wersja festiwalu "Niewinni Czarodzieje. Hłasko-Młynarski-Osiecka".

Co się odwlecze...


Mieli napłynąć dziewięć miesięcy temu. Ale w ostatniej chwili ich występ w Warszawie odwołano ze względu na chorobę Dave'a Gahana. Od tamtego czasu sporo się zmieniło - Gahan tryska zdrowiem, a w Łodzi otwarto Atlas Arenę. który to ma ze sobą związek? Zasadniczy. Dzięki temu agregat odda z nawiązką to, co obiecał polskim fanom. Dwa łódzkie koncerty Depeche Mode już w środę i czwartek.

Jak się wygrywa milion


Postawił całość na jedną kartę i udowodnił, że wskazane jest ryzykować. Prawidłową odpowiedzią na dochodzenie z muzyki zagwarantował sobie milion. Już dzisiaj zobaczymy, jak zdobywa się najwyższą wygraną w "Milionerach".

Jan Wejchert uhonorowany Superwiktorem


Jan Wejchert, świętej pamięci w październiku założyciel Grupy ITI, został uhonorowany w piątek specjalnym Superwiktorem. gratyfikacja ta przyznawana jest za agregat osiągnięć.

Clooney poprowadzi gwiazdy na barki Haiti


Bono, Rihanna, Timberlake i Shakira - m.in. oni zagrają w specjalnych, charytatywnych koncertach na kwestia pomocy ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti. Imprezy odbędą się w Anglii i USA. Jedną z nich poprowadzi sam George Clooney.

Galę oscarową okres począć


"Avatar" czy "The Hurt Locker"? George Clooney czy Jeff Bridges? Będzie kolejny "polski" Oscar? zupa odpowiedzi pojawią się o 2 w nocy, ale czerwony dywan nim Kodak Theatre już zaczyna się zapełniać.

"Popiełuszko" w Rzymie. Łzy i owacje


na przestrzeni nadzwyczajnego pokazu filmu "Popiełuszko" w reżyserii Rafała Wieczyńskiego na festiwalu filmowym w Rzymie aura była wybitnie podniosła. Seans zakończyły owacje i łzy widzów.

"Jezus był superinteligentnym gejem"


Jezus Chrystus był superinteligentnym gejem - powiedział w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "Parade" sir Elton John. Pochodzący w Wielkiej Brytanii gwiazdor muzyki sam jest homoseksualistą.

wiosenka przeciwnie z TVN


Na wiosnę stacja TVN przygotowała dla swoich widzów nową, ogromnie atrakcyjną ofertę. Nowe odcinki popularnych seriali i nieznane dotychczas propozycje, największe hity wielkiego ekranu, taneczne show "You Can Dance – Po prostu tańcz" i "Taniec z gwiazdami", programy Kuby Wojewódzkiego i Szymona Majewskiego, ale także publicystyka na najwyższym poziomie - na to samo w TVN.

Moore w lesbijskiej rodzinie


Organizatorzy festiwalu nie przeliczyli się, zapowiadając przewagę filmów o dorastaniu i rodzinie w tegorocznym programie. sprawa ten pojawia się dodatkowo w niekonwencjonalnym wydaniu - jak choćby w "The Kids Are All Right", lesbijsko-familijnej komedii z Julian Moore i Anette Bening w roli głównej.

"Norweska Bjork" zaśpiewa w stolicy


Mari Boine, norweska wokalistka porównywana notorycznie do Bjork, zaśpiewa w pierwszy dzień tygodnia w warszawskiej Filharmonii Narodowej.

Sputnik ląduje po raz trzeci


Przeboje moskiewskich multipleksów i szacowna klasyka, filmy wojenne i pacyfistyczne, produkcyjniak wedle scenariusza Wandy Wasilewskiej i wizjonerskie dzieła Andrieja Tarkowskiego – całość to będzie można dostrzec od 6 do 15 listopada w dwóch warszawskich kinach. Sputnik już po raz trzecia część prezentuje w Warszawie rosyjskie kino.

znalezionych: 587, strona 1 z 40
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.