chłosta za noszenie stanika


Rebeliancka islamska ekipa somalijska Szabaab jawnie chłoszcze kobiety za noszenie stanika, co wedle islamistów stanowi wprowadzanie w błąd - poinformowali w piątek populacja Mogadiszu.

Powstał dobre wychowanie dla użytkowników "komórek"


Egipskie władze telekomunikacyjne opracowały regulamin zachowania użytkowników telefonów komórkowych. Z przewodnika można się m.in. dowiedzieć, że lepiej unikać dzwonienia do kogoś, gdy może on spać lub wypoczywać, a także, kiedy najlepiej w ogóle wyłączyć komórkę - podaje w czwartek BBC.

Fursenko prezesem rosyjskiego związku piłkarskiego


Siergiej Fursenko został wybrany prezesem Rosyjskiego Związku Piłki Nożnej. Zastąpił na stanowisku Witalija Mutko, kto w listopadzie ubiegłego roku, po czterech latach działalności, złożył rezygnację.

EURO 2012: UEFA zadowolona z prac na wrocławskim lotnisku


Wizytacja lotniska i terenu budowy nowego terminala lotniczego przy Porcie Lotniczym im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu to główne punkty zakończonej wizyty przedstawicieli UEFA ds. rozbudowy lotnisk. Zdaniem ekspertów augmentacja obiektu przebiega zgodnie z planem.

Nowe wytyczne przesłuchiwań podejrzanych o terroryzm


"Washington Post": Prezydent USA Barack Obama zgodził się na utworzenie specjalnej grupy dochodzeniowej, która zajęłaby się przesłuchiwaniem kluczowych osób podejrzanych o terroryzm - poinformował dziennik, powołując się na anonimowego urzędnika.

Włochy: kulisy "cichego rozwodu" Berlusconiego


Veroniki Lario, żona Silvio Berlusconiego, która parę miesięcy temu złożyła pozew o rozwód - ujawnia powody swojej decyzji. Fragmenty książki żony Berlusconiego opublikowała gazeta "Corriere della Sera". płeć słaba Lario postanowiła przedstawić swoje stanowisko w sprawie rozwodu. Lario oskarża męża o kłamanie w sprawie jego stosunków z nastolatką - informuje serwis BBC.

Najpiękniejsze gole listopada 2009 wedle Interia.pl


łysek minął, z tej przyczyny powracamy z naszym plebiscytem bramkowym! Tym wraz prezentujemy najpiękniejsze gole listopada wyszukiwane przez nas w trakcie ostatnich 30 dni. Na liście pojawiły się na ostatek polskie nazwiska. Jak bodajże listopad sprzyjał formie strzeleckiej graczy ekstraklasy. Zapraszamy do obejrzenia fimów i komentowania!

Trudne wybory w Iraku, liczenie głosów trwa tygodniami


Według kolejnego zestawu wstępnych wyników wyborów parlamentarnych w Iraku z 7 marca, w Bagdadzie śmiałość prowadzi koalicja, na której czele stoi obecny premier Nuri al-Maliki.

"Economist": koalicja polsko-litewski byłby dobry dla Europy


barczysty sojusz nasz i Litwy niegdyś przysłużył się Europie i mogłoby to się w przyszłości powtórzyć - pisze brytyjski tygodnik "The Economist" w artykule opublikowanym w czwartek na stronie internetowej, poświęconym polityce zagranicznej Litwy.

Obama ostrzega Al-Kaidę


Prezydent USA Barack Obama oświadczył w poniedziałek, że Waszyngton wykorzysta wszelkie dostępne środki, aby obrócić wniwecz plany tych, którzy zagrażają bezpieczeństwu Amerykanów. Była to jego pierwsza publiczna przeciwdziałanie na piątkową próbę zamachu na aeroplan amerykańskich linii Northwest.

"Adamek niczego nie odda bez walki"


"Walka Stulecia" w ramach Polsat Boxing Night pośrodku Tomaszem Adamkiem i Andrzejem Gołotą raz za razem bliżej. Do Łodzi, gdzie pięści skrzyżują polscy bokserzy dotarł Kathy Duva, prezydent firmy promocyjnej Tomasza Adamka, Main Events.

Nowozelandczycy mogą zagrać w RPA bez kapitana


Reprezentacja Nowej Zelandii przypuszczalnie nabiec w finałach mistrzostw świata w RPA, które rozpoczną się 11 czerwca, bez swojego kapitana Ryana Nelsena. Jego połowica Monica ma wyznaczony termin porodu ich drugiego dziecka na 10 czerwca.

zanik Jeziora Aralskiego - szokująca katastrofa


Wysychanie Jeziora Aralskiego to jedna z w największym stopniu szokujących katastrof ekologicznych świata - powiedział sekretarka całościowy ONZ Ban Ki Mun, apelując do liderów państw Azji Środkowej o intensyfikację działań na rzecz rozwiązania tego problemu.

Adam Małysz 5. na treningu w Kligenthal


Adam Małysz zajął piąte miejsce po skoku na odległość 127 metrów na drugim treningu przed kwalifikacjami do środowego konkursu Pucharu Świata w niemieckim Klingenthal. najdalej skoczył wicelider klasyfikacji generalnej PŚ Austriak Gregor Schlierenzauer - 141,5 m.

VIVE targi Kielce: tak spełnia się marzenia


- Kielce przy użyciu rok zrobiły wielgachny rozwój i stają się drużyną europejskiego formatu - chwalił gospodarzy trener Tatrana Preszów po turnieju kwalifikacyjnym do Ligi Mistrzów. Vive Targi Kielce pokonało mistrzów Słowacji i Portugalii bez większych problemów i spełniło swoje marzenia. awans do europejskiej elity to adaptacja celu, dla którego do Kielc przyszli nowych zawodników.

znalezionych: 38686, strona 1 z 2580
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.