ponad 4 mln sztuk papierosów w rękach celników


Pomorscy celnicy przejęli w toku rewizji kontenera, który przypłynął do Gdyni z Chin, onad 4 miliony sztuk nielegalnych papierosów o wartości poniekąd 1,7 mln złotych. Zatrzymano dwoje osoby - poinformowała we wtorek dyżur celna.

Politycy PiS pewni: to wyjątkowy słuszny aspirant


"Fakt": Wśród posłów Prawa i Sprawiedliwości, których opinie cytuje gazeta, panuje pełna zgoda: Jarosław Kaczyński powinien wystartować w wyborach.

Osobista tragedia zmieniła plany Nelsona Mandeli


Były prezydent Republiki Południowej Afryki, Nelson Mandela, nie weźmie udziału w dzisiejszym otwarciu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej ze względu na tragiczną śmierć jego prawnuczki, która zginęła w wypadku samochodowym. Takie informacje przekazał agent polityka.

Kierowcy częściej na haju, niż po kieliszku


Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie ujawnił zaskakujące wyniki badania kierowców znajdujących się pod wpływem środków odurzających. Wynika z nich bowiem, że 2,5-krotnie częściej w Polsce prowadzą pod wpływem narkotyków, niż alkoholu.

faktyczność wybrał najpiękniejszą


Miss Gibraltaru Kaiane Aldorino wygrała konkurs Miss Świata 2009. Aldorino pokonała 111 innych pretendentek do korony najpiękniejszej kobiety na świecie, w tym Polkę Annę Jamróz, która znalazła się w gronie 16. półfinalistek. ceremoniał finałowa odbywała się w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki.

Katastrofa sześćdziesiąt sekund po minucie


O 7:23 z Warszawy prezydencki stalowy ptak wyleciał z Warszawy, w przybliżeniu 09:00 proch dobijać do brzegu na lotnisku w Smoleńsku, rozbił się nad lotniskiem chwilę poprzednio lądowaniem. W mediach informacje o tragedii pojawiły się nieledwie natychmiast.

Czajnik z gwizdkiem atakuje


Tradycyjny, metalowy imbryk z gwizdkiem stał się przyczyną nieszczęść pana Andrzeja. podczas gotowania wody eksplodował, a pan został poparzony. teraz pan Andrzej walczy o odszkodowanie.

Niekończąca się kolejka poprzednio Belwederem


Tysiące ludzi gromadzą się w kolejce poprzednio Belwederem, gdzie po południu przewieziono trumnę z ciałem Ryszarda Kaczorowskiego. Od godziny 16 można oddawać nabożeństwo ostatniemu prezydentowi Rzeczypospolitej na uchodźctwie.

kondolencje bp. Libery dla parafian w Londynie


Biskup płocki Piotr Libera przesłał wiernym parafii św. Andrzeja Boboli w Londynie kondolencje z powodu tragicznej śmierci ks. prałata Bronisława Gostomskiego, kapłana diecezji płockiej, od 31 lat pracującego między Polonii w Anglii i Walii.

Czekał 230 lat na obywatelstwo


Generał Kazimierz Pułaski, bohater dwóch narodów - polskiego i amerykańskiego - po 230 latach, otrzymał w piątek honorowe amerykańskie obywatelstwo. To w uznaniu jego zasług w wojnie o suwerenność Stanów Zjednoczonych.

Załamanie pogody w Tatrach zaskoczyło turystów


Gwałtowne załamanie pogody w Tatrach. TOPR-owcy prowadzą co więcej trzy akcje ratunkowe. Jedna osoba zasłabła na Kościelcu, trzy utknęły na Granackiej Przełęczy, jedna została rażona piorunem. Kolejne cztery osoby nie mogą się wywabić z Koziej Przełęczy. Zastała ich tam burza i gradobicie.

Piłkarze w hołdzie... bossowi mafii


Dostali rybę w gazecie? Trzech piłkarzy klubu z San Luca we włoskiej Calabrii wyszło na konferencja z czarnymi opaskami na ramionach. To litera żałoby po śmierci bossa kalabryjskiej Ndranghety - Antonio Pelle. Ten zasłynął masakrą sześciu mężczyzn w pizzerii w niemieckim Duisburgu.

Strajk przeciwnie oszczędnościom Zapatero


Wtorek jest dniem strajku generalnego w Hiszpanii. Oczekuje się, że pracę porzucą trzy miliony pracowników sfery budżetowej. asumpt to opór przeciwko planom oszczędnościowym rządu Jose Luisa Zapatero, przewidującym m.in. zredukowanie o 5 procent pensji w sferze budżetowej.

trybunał poniżej SB


Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ustawy "dezubekizacyjnej" nie zadowolił wszystkich. To, moi zdaniem, świadczy na profit Trybunału.

przepis po wyroku ws. Tysiąc nadal niezmienione


ministerstwo zdrowia ma projekt rozporządzenia regulującego zgłaszanie i analiza sprzeciwu pacjentów wobec opinii i orzeczeń lekarskich. absencja takich przepisów trzy lata temu wytknął Polsce Trybunał w Strasburgu, wydając rozstrzygnięcie ws. Alicji Tysiąc: lekarze nie pozwolili jej usunąć ciąży - i nie miała jak się od tej decyzji odwołać.

znalezionych: 47776, strona 1 z 3186
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.