14 węży i 10 jaszczurek pod ubraniem


W Norwegii aresztowano 22-latka, jaki próbował przemycić do kraju 14 pytonów królewskich i 10 gekonów tygrysich ukrytych pod ubraniem - poinformowali celnicy.

Kubica ma sponsora. Z lokalny


Robert Kubica, mimo wcześniejszych problemów Renault, być może w nadchodzącym sezonie spać spokojnie. Nowym, indywidualnym sponsorem kierowcy została Polska interes produkująca napoje energetyczne. logo ozdobi kombinezon i czapeczkę Kubicy, a sam napitek Lach będzie spożywał w ciągu każdego weekendu wyścigowego.

Nowe stenogramy CBA. chwilowo kant stoczniowa?


Jak się dowiaduje TVN24, do najważniejszych osób w państwie trafiła kolejna frakcja dokumentów z Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Stenogramy z podsłuchów dotyczą prywatyzacji stoczni w Gdyni i Szczecinie, a w nich pojawiają się nazwiska polityków PO. kancelaria Premiera po otrzymaniu tych materiałów zawiadomiła prokuraturę o podejrzeniu przestępstwa w sąsiedztwie prywatyzacji stoczni Gdynia i Szczecin. Ale złożono dodatkowo zakapowanie na szefa CBA Mariusza Kamińskiego

Chcesz pochłonąć z Buffettem? Licytuj


Na portalu aukcyjnym eBay ruszyła coroczna aukcja lunchu w towarzystwie legendarnego Warrena Buffetta. Cena wywoławcza to 25 tys. USD. licytacja potrwa do piątku.

"Jeszcze z tobą nie skończyłem"


Rośnie zasilanie pomiędzy białymi i czarnymi w RPA po zabójstwie przywódcy południowoafrykańskiej skrajnej prawicy Eugene Terre'Blanche'a. W ostatnich dniach przed kamerami starli się przedstawiciele jednej i drugiej strony. Politycy rządzącego Afrykańskiego Kongresu Narodowego (ANC) zaapelowali o ostudzenie nienawistnych wystąpień.

Szympans wysłany na kurację odwykową


Szympans Żora z rosyjskiego ogrodu zoologicznego został wysłany na kurację odwykową, ponieważ opiekunowie uznali, że jego uzależnienie od piwa i papierosów wymknęło się spod kontroli.

Pędzący struś zginął na autostradzie


Jeden z dwóch strusi, które uciekły z klatki na farmie w Cheshire, zginął na autostradzie – podaje BBC.

NIK krytykuje offset F-16 ministerstwo nie ma zastrzeżeń


NIK prześwietliła realizację umów offsetowych zawartych w pobliżu zakupie F-16. Wyniki kontroli są fatalne. Jedynie co czwarty ze zrealizowanych projektów spełnia wszelkie wymagania. Przyczyną tego stanu rzeczy są błędy okolica polskiej popełnione w trakcie negocjacji, resort gospodarki, a i polskie firmy. aczkolwiek ministerium nie ma sobie nic do zarzucenia.

"Wyleciałam z drugiego piętra". kamienica do rozbiórki


Siedem osób rannych, zniszczona ściana trzypiętrowej kamienicy, huk i przerażenie okolicznych mieszkańców. W Siemianowicach Śląskich najprawdopodobniej eksplodował gaz. Na miejscu pracowały ekipy ratunkowe z psami, strażacy i policja. Na szczęście pies z kulawą nogą nie zginął. Pół budynku, w którym doszło do wybuchu nadaje się tylko do rozbiórki, zniszczone zostały oraz mieszkania w okolicznych kamienicach.

Tajne wideo w sieci. armia potwierdza autentyczność


US Army potwierdza autentyczność nagrania, które pokazał brama WikiLeaks. pewnie na nim, jak amerykański śmigłowiec, wezwany by wspomóc w potyczce z uzbrojonymi Irakijczykami, ostrzelał grupę, w której znajdowali się dziennikarze Reutera. W zdarzeniu z 2007 roku zginęło 12 osób. budulec pochodzi z kamery strzelającej maszyny.

J.Lo komentuje Małysza


Adam Małysz w kultowym "Saturday Night Live" w telewizji NBC. Lach nie był jednak gościem, a... obiektem komentarza Jennifer Lopez. - To szalone - darła się artystka pariodując hiszpański akcent.

O parówce lepiej nie znać za mnóstwo


cały przemysł mięsny opiera się w Polsce na niepozornej parówce - wynika z publikowanych przez Nielsena danych. - Parówka to stale bożyszcze na rynku wędlin paczkowanych - komentuje "Puls Biznesu".

Obama odebrał Nobla za pokój: konfliktów nie wolno odskoczyć


"Z dumą i skromnością, pragnąc poradzić sobie tym najwyższym wymaganiom, które stawia zanim nami świat", odebrał Pokojową Nagrodę Nobla prezydent USA Barack Obama. coraz nim uroczystością w ratuszu w Oslo Obama przyznał, że "nie ma wątpliwości, że są inni, którzy przypadkiem w wyższym stopniu na to (nagrodę) zasługują", a później dodał, że "będą momenty, kiedy kraje użyją siły".

Majewski o pchnięcie od złota! Polak kończy w srebrze


bajeczny poziom finału pchnięcia kulą w Berlinie! Tomasz Majewski prowadził z wynikiem 21,91 m, ale wyznaczoną z wykorzystaniem niego granicę przekroczył Amerykanin Chris Cantwell i Lach zdobył srebrny medal.

Rekord świata: największe zgromadzenie piratów


W angielskim miasteczku portowym Brixham w hrabstwie Devon ustanowiono nowy rekord świata w kategorii: największe zgromadzenie piratów.

znalezionych: 8117, strona 1 z 542
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.