Bestseller - mitsubishi lancer


Najnowsza generacja lancera w Polsce okazała się bestsellerem, na przekór kryzysowi windując sprzedaż całej marki.

Z ciekawością przeczytałem punkt o "prześladowaniu" naszych kochanych kierowców, tak uprzejmych na drodze, tak jeżdżących zgodnie z przepisami, tak niewinnych i potulnych. (*) dwójka osoby zginęły, a 21 zostało rannych w zderzeniu ciężarówki z autobusem w Hajdaszku (Świętokrzyskie). W zakładach Fiata w Polsce nie planuje się redukcji pracowników - powiedział w sobotę podsekretarz spraw zagranicznych makaroniarz Alfredo Mantica, składający wizytę w Warszawie.Jak można się było spodziewać, w Ameryce trwa przed chwilą zmasowana ruch kopania leżącego. Wracasz z wakacji? Przyspiesza do 100 km/h w zaledwie dubel sekundy, potrafi rozpędzić się do 240 km/h, jest czerwone i na zakrętach generuje przeciążenia w przybliżeniu 1,7 G. Wiecie co to jest?

Model CLS, wprawdzie powstał w roku 2004, jest już ikoną współczesnej motoryzacji.

rozwiązanie krajowa nr 1 została w środę rano zablokowana w Tychach na Śląsku po wypadku litewskiego tira; pojazd stanął w poprzek drogocenny i przewrócił się. Na miejscu zginął pasażer ciężarówki. Poważne utrudnienia są też na tej samej trasie w miejscowości piasek k. Pszczyny. około 53 km od granicy w Świecku (Lubuskie) zablokowana jest droga krajowa nr 2. Na odcinku między Mostkami a Stokiem samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. duet osoby nie żyją.

Sieć porządnych, bezpiecznych dróg ekspresowych i autostrad nieco nie powstanie w Polsce przed Euro 2012. W nadciągający weekend spodziewane są obfite opady śniegu - zapowiadają meteorolodzy. talent na drogach będą trudne. Niektóre marki maja opinie z większym natężeniem awaryjnych, inne mniej.Ostatnimi czasy podział na męskie i damskie samochody zdaje się zatracać. odwołanie pochodzi z wortalu www.poboczem.pl . Znajdziesz TAM multum innych "dziwnych" zdjęć... Bentley arnage doczekał się następcy. Nowy model nazywa się mulsanne, nawiązując do limuzyny produkowanej przy użyciu Brytyjczyków w latach 1980-92.

rusek z Kubicą. Za kasę!


Partnerem Roberta Kubicy w zespole Renault w sezonie 2010 będzie Rosjanin Witalij Pietrow - poinformowali w niedzielę przedstawiciele zespołu w czasie oficjalnej prezentacji bolidu R30 na torze w Walencji.

Wracasz z wakacji? Nie zgiń!


Wracasz z wakacji?

Rekord: 205 pkt w 10 minut!


205 punktów karnych w ciągu niespełna 10 minut uzbierał prowadzący uciekający poprzednio policją ulicami Dąbrowy Górniczej. To niechlubny rekord krajowy - mówią policjanci, którzy go zatrzymali.

Tragedia: kostucha pod kołami opla


wczoraj w miejscowości Laski, doszło do tragicznego wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniosło dwóch 17-letnich mieszkańców gm. Trzcinica.

Citroen survols jak lokomotywa


Wygląda na to, że Citroen staje się mistrzem w budowaniu najbardziej "odjazdowych" samochodów koncepcyjnych.

nowy szef MMC Poland


Polski sekcja firmy Mitsubishi Motors ma nowego prezesa - Hyoe Ooku. Po 4 latach pracy w Polsce Tsumutoku Yamada, dotychczasowy szef MMC Car Poland, wraca do centrali w Japonii.

Saab sprzedany! Holendrom


Amerykański koncern samochodowy General Motors poinformował, że pomyślnie zakończył rokowania w sprawie sprzedania swej zagrożonej upadkiem szwedzkiej spółki-córki Saab holenderskiemu producentowi luksusowych samochodów sportowych Spyker.

Renault clio grandtour - test


kodeks ustanawiane przy użyciu Unię Europejską są nieubłagane - samochody mają przekazywać mniej trujących związków i nie ma od tego ucieczki.

COTY: Jak głosowali Polacy


W tegorocznym plebiscycie Car of the Year tryumfował volkswagen polo.

Brutalne morderstwo kierowcy taxi


policja odnalazła w środę samochód 69-letniego taksówkarza ze Zduńskiej Woli (Łódzkie), którego ciało znaleziono we wtorek w gminie Zapolice.

nieznany volkswagen touareg


rzeczywistość motoryzacji żyje od jednego salonu samochodowego do drugiego.

Spark dwa za 30 990 zł


Tym wraz sprawozdawca INTERIA.PL wybrał się do kolebki cywilizacji. To tylko w Atenach odbywają się pierwsze jazdy nowym miejskim chevroletem, czyli sparkiem drugiej generacji.

Raikkonen przed... debiutem


Mistrz świata Formuły 1 w sezonie 2007, były prowadzący Ferrari Kimi Raikkonen, z którym makaroniarski kompleks rozwiązał kontrakt, przygotowuje się we Francji do startu w 45. Arctic Lapland Rally, pierwszej eliminacji mistrzostw Finlandii (28-30 stycznia).

Śmietnikowa broń policji


nieco dni temu na łamach naszego serwisu poruszyliśmy komplikacja policji, która urządza sobie polowania na kierowców.

nowy cebula Kubicy!


Ciężkie jest trwanie zawodowego sportowca. wciąż grozi mu obowiązek zmiany gustów.

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.