Nowa płyta Budki Suflera: obyczaj i współczesność


Już w najbliższy piątek, 30 października trafi nowa płyta Budki Suflera zatytułowana "Zawsze czegoś brak".

Alicia Keys postanowiła opóźnić premierę swojej nowej płyty, aby móc umieścić na niej dubel z Beyonce Knowles. Grupa U2 planuje wydać DVD z minionego 360° Tour. Na potrzeby wydawnictwa Irlandczycy wykorzystają materiał zarejestrowany w toku koncertu w Los Angeles. 21 września 2010 roku nakładem Sony Music ukaże się wspólny album The Roots i Johna Legenda "Wake Up!".Sam Worthington wystąpi w filmowej adaptacji komiksu "The Last Days Of American Crime" nowy utwór od El Da Sensei & The Returners "Ain't Trippin" pojawił się na "falach" nadajnik Asfalt. 15 marca 2010 roku grupa Iowa rewelacyjnie Soccer wyda nakładem Gusstaff Records album "Stories Without Happy Ending".

Gwiazda filmu "Julie & Julia" - Stanley Tucci - zagra w "Capitan America: The First Avenger".

Anna Przybylska zagra w serialu wzorowanym na "Seksie w wielkim mieście" i "Gotowych na wszystko" - donosi "Fakt". Muzycy irlandzkiej formacji U2 komentują jedno z w największym stopniu doniosłych wydarzeń 2009 roku - mroczny żniwiarz Michaela Jacksona.

Bardowie power metalu z niemieckiej grupy Blind Guardian wystąpią w październiku na koncercie w Warszawie. akcja odbędzie się 19 października w warszawskim klubie "Stodoła". Organizatorzy festiwalu Heineken Open'er ogłosili kolejną edycję konkursu na algorytm festiwalowej koszulki. XV Ogólnopolski przegląd Autorskich Filmów Animowanych OFAFA 2010 odbędzie się w dniach 11-13 marca w Krakowie. w trakcie imprezy zostaną rozstrzygnięte trzy konkursy: filmów zrealizowanych przez profesjonalistów, studentów i amatorów - poinformowali we wtorek, 26 stycznia, organizatorzy.przed nami kolejny półfinał "Mam talent!", w trakcie którego poznamy dwóch następnych uczestników wielkiego finału. Zapraszamy do przypomnienia sobie wszystkich występów castingowych tych uczestników, których zobaczyć będziemy mogli w sobotni wieczór! Kolejne doniesienia medialne odkrywają kolejne, niedostrzeżone w życiu przedtem talenty modelki Kate Moss. Modeling, projektowanie, był też i śpiew, niedawno dodatkowo balet. Nowym przedsięwzięciem Moss przypuszczalnie być aktorstwo. Zmarł Krzysztof Teodor Toeplitz - pisarz, publicysta, krytyk filmowy, pisarz scenariuszy filmowych (m.in. serialu "Czterdziestolatek"), wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie i PWSF w Łodzi. miał 77 lat.

Beavis i Butt-Head coraz raz zaliczą Amerykę


Mike Juge rozważa nakręcenie kontynuacji filmu "Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę".

John Waite na trasie po Europie


wspaniały m.in. z działalności w zespole Bad English John Waite koncertuje po Europie. Najbliższy występ odbędzie się 17 lutego w Wiedniu.

Wkrótce premiera książki o festiwalu Castle melanż


Castle Party to impreza, która zdążyła już zdobyć stałych bywalców i wielbicieli, a także obrosnąć swoistą legendą. zatem też pojawił się pomysł stworzenia i wydania książki - fabularyzowanego dokumentu z przebiegu tegorocznego festiwalu.

śpiewaczka Texas debiutuje przed kamerą


Sharleen Spiteri zadebiutuje zanim kamerą w nowym filmie Dominica Westa.

Rockman po wylewie wraca na trasę


łysek po ciężkim wylewie krwi do mózgu Bret Michaels, 47-letni przywódca amerykańskiej grupy Poison, da pierwszy występ.

Tilda Swinton: nie chciałam być aktorką


Tilda Swinton twierdzi, że nigdy nie chciała zostać aktorką.

Będą coraz dwa "Avatary"


Sam Worthington zdradził, że powstaną dwa sequele filmu "Avatar".

Jackson: dosyć tego śledztwa


milicja Los Angeles oficjalnie zakończyła kwerenda w sprawie śmierci Michaela Jacksona i lada dzień przedstawi prokuraturze swoje wnioski, w których obarczy doktora Conrada Murraya odpowiedzialnością za mroczny żniwiarz "króla popu".

Nowojorski występ Alicii Keys na żywo w sieci


Alicia Keys da dodatkowy koncert, który odbędzie się w światowy dzień AIDS, 1 grudnia, w Nowym Jorku. Transmisję występu będzie można obejrzeć w internecie.

Aga Zaryan nie lecz dla fanów jazzu


Wokalistka jazzowa Aga Zaryan, przedstawicielka młodej generacji artystów, wydała piąta płytę i wyrusza we wtorek w tournee po Polsce. Tym razem, jak mówi Zaryan, piosenki z albumu "Looking, Walking, Being" adresowane są nie wręcz przeciwnie do miłośników jazzu.

Bolesna poprawność


Florence And The Machine "Lungs" Island

Borys Szyc na jazzowo


W weekend odbyła się premiera płyty, na której wiersze Tadeusza Gajcego recytowane są za pośrednictwem Borysa Szyca z towarzyszeniem muzyki skomponowanej przez Adama Pierończyka.

dziewiczy album Tede będzie po dwa


Fanów rapera Tede czeka podwójna rarytas - 24 czerwca do sklepów trafi dwoisty album złożony z dwóch niezależnych produkcji.

Kto wygra festiwal Tofifest?


Stolica Rumunii, wybrzeże Meksyku, turecki Stambuł. W tych miejscach umieszczono akcję trzech kolejnych filmów, które biorą frakcja w międzynarodowym konkursie ON AIR na rozpoczynającym się w piątek, 26 czerwca, toruńskim festiwalu Tofifest.

Jacek Lachowicz: chodzę jak trędowaty


Jacek Lachowicz, były członek zespołów Ścianka i Lenny Valentino, kilka miesięcy temu wydał w październiku nową, solową płytę. Jak sam twierdzi, tym krążkiem chce się pożegnać z łatką "alternatywny", jaką przyklejono mu parę lat temu.

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.