Asseco Poland rekomenduje wypłatę dywidendy w wysokości 1,47 zł na akcję




Większość klubów poselskich poparła w środę propozycję, zgodnie z którą organy podatkowe, które rozpatrują odwołania podatników, miałyby ich powiadamiać o swoim stanowisku w tych sprawach. Rozwiązanie takie przewiduje model nowelizacji Ordynacji podatkowej. Gdy kierowany przy użyciu Ryszarda Zbrzyznego związek szykował się do strajku, przewodniczący opalał się nad jeziorem. Ale zaraz po powrocie zaatakował, ale trafił kulą w bariera - O zaskakującym zwrocie w śledztwie dotyczącym tzw. tajnych kont byłych szefów PZU, informuje "Puls Biznesu". czasopismo dowiedziała się, że Władysław J., dyrektor giganta ubezpieczeniowego w latach 1998-2000, usłyszał nagana wyrządzenia spółce szkód wartych 34 mln euro.Resort skarbu chce sypnąć na aukcji Wojewódzkie przedsiębiorstwo Usług Turystycznych w Katowicach, które świadczy usługi hotelarsko-gastronomiczne. Licytację zaplanowano na 22 lipca. Carrefour Polska odnotował w ostatnich miesiącach postęp obrotów i udziałów w rynku. z powodu zmianie strategii handlowo-marketingowej biznes prognozuje dynamikę wzrostu obrotów w następnych kwartałach. W ubiegłym ... naczelny UOKiK będzie musiał zdecydować, czy sprzedaż akcji gdańskiej Energi na idea konkretnego inwestora będzie sprzyjała rozwoju konkurencji na polskim rynku energetycznym - wynika z informacji ministra skarbu, skierowanej do sejmowej komisji skarbu.


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" w dechę zapadł w pamięć polskim kibicom, w sobotę będzie sędziował sobotni meta Ligi Mistrzów. dziewiczy raz w karierze. Howard Webb poprowadzi rozgrywka Interu Mediolan z Bayernem Monachium. W 2009 roku banki poczuły w pełni efekty kryzysu, a co za tym idzie ucierpieli też ich klienci. To był niemożliwy rok dla kredytobiorców.

- Sprzedaż gazu za pośrednictwem Polskie górnictwo Naftowe i Gazownictwo była wyższa od ubiegłorocznej o o tyle o ile 358 mln metrów sześciennych gazu i wyniosła coś koło tego 4,887 mld metrów sześciennych - poinformował w poniedziałek PAP Mirosław Dobrut, wiceprezes PGNiG. Brazylia poinformowała o wszczęciu z dniem 31 lipca 2009 r. przeglądu wygaśnięcia środków ochronnych poprzednio nadmiernym importem m.inn. z UE wiórków kokosowych (desiccated coconut). poziom przyjął schemat nowelizacji ustawy o podpisach elektronicznych - poinformowało we wtorek główny punkt Informacyjne Rządu. E-podpisy mają stać się popularniejsze tak jak w administracji publicznej, jak i w firmach.Wizerunek krajowy na zachodzie Europy, a przede wszystkim w Niemczech, pośpiesznie się poprawia. przede wszystkim w ostatnich pięciu latach, po wejściu krajowy do Unii Europejskiej dobiegać coraz więcej pozytywnych opinii o Polsce i o Polakach - pisze Sebastian Becker, niemczyzna dziennikarz mieszkający w Polsce. O tym, że na brak nuda nie narzekają celnicy pracujący na granicach wschodnich, będących co więcej granica unijną, wiedzą najlepiej sami zainteresowani. unijnych. Nie brakuje im pracy ... wpis spółki w KRS to nadal wydłużony proces. Uważa się, że przebrnięcie za pomocą procedurę rejestracyjną w trzy miesiące to apetyczny wynik. Zdarza się jednak, że trwa ...

bez mała 1,2 mld zł nowych środków w TFI w styczniu - Analizy Online


Dodatnie bilans wpłat i wypłat środków z funduszy inwestycyjnych wyniosło w styczniu 1,19 mld zł. Był to wobec tego dziewiąty łysek z o tyle o ile z napływem środków netto, a jego siła była największa od grudnia 2008 roku - podały w środowym raporcie Analizy Online.

PGNiG kupi od Gazpromu mniej gazu, niż zapowiadało


za pomocą najbliższe dwa lata Polskie kopalnictwo Naftowe i Gazownictwo będzie przynosić z Rosji mniej gazu, niż dotąd zapowiadano.

Orco szacuje 887,6 mln euro przepływów z działalności inwestycyjno-deweloperskiej w 2010-2020


Zmarł Krzysztof Teodor Toeplitz - pisarz, publicysta, krytyk filmowy, literat scenariuszy filmowych (m.in. serialu \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Czterdziestolatek\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"), adiunkt Państwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie i PWSF w Łodzi. Miał 77 lat.

Monday Development zadebiutuje na NewConnect 28 czerwca


Deweloperska spółka Monday Development zadebiutuje na rynku NewConnect 28 czerwca, w poniedziałek - podała spółka w komunikacie.

Dom Development i Unibep podpisały umowę o wartości 90,63 mln zł


Mervyn King nawołuje do podziału banków w imię ograniczenia ryzyka. Chce oderwać ich operacje usługowe związane z rozliczeniami i depozytami od bardziej ryzykownych działów obrotu papierami wartościowymi.

MSP: ponad 967 mln zł rekompensat za majątek zabużańskie


Pod dosyć tego stycznia 2010 roku na jedyny koncert przyjedzie do nasz holenderska powstawanie The Gathering.

Info-TV-FM ma umowę ramową z PTC


Ceny produkcji przemysłowej w lutym spadły o 2,4 proc. w stosunku do lutego 2009 roku, a w ujęciu miesięcznym ceny produkcji spadły o 0,1 proc. - podał węzłowy urząd Statystyczny.

ENEA kupiła biogazownię w Liszkowie


ENEA zawarła dzisiaj transakcję kupna biogazowni w Liszkowie - jednej z największych w Polsce. Jest to pierwsza tego typu inwestycja poznańskiej spółki.

Wojas puder 0,09 mln zł zysku netto w III kw. 2009 r., spadek o 89,4% r/r


Po o tyle o ile roku negocjacji spółki British Airways i hiszpańska Iberia ogłosiły zawarcie umowy o połączeniu obu linii lotniczych - poinformowały w czwartek w porze wieczoru zarządy firm.

Orange ogłasza nowe taryfy. nawet 6 tys. minut w abonamencie


najstarszy dla tych, co lubią rozmawiać, Pelikan dla fanów SMS-owania i pantera dla chcących używać z internetu w komórce - to nowe taryfy ogłoszone w środę dzięki Orange

Nie ma szans na reformę gospodarczą UE


Jeden unijny szczebel gospodarczy? Kary dla państw UE za nierealizowanie celów ekonomicznych? - Dziś nie ma szans na taką reformę - mówi Gazecie Mikołaj Dowgielewicz, asystent stanu ds. europejskich w MSZ. Zapowiada jednocześnie, że rząd będzie interweniował w Brukseli w sprawie usług na rynku elektronicznym. Także w sprawie braku dostępu Polaków do sklepu iTunes

TP SA ma 8 mld zł. Kogo kupi? "Tak na na serio widać na to samo P4"


Telekomunikacja Rzeczpospolita Polska (TPSA) ma w tym momencie wolne zasoby finansowe w wysokości co więcej 8 mld zł, które prawdopodobnie dawać na przejęcia, poinformował w poniedziałek pryncypał TPSA Maciej Witucki

"Rz": kategoria ma sposób na układy zawodowe


"Rzeczpospolita" dotarła do projektu nowej ustawy, która ma doniośle ograniczyć wpływ związków zawodowych na spółki. wzór ustawy o nadzorze właścicielskim ma jeszcze w lutym dotrzeć do Komitetu Stałego Rady Ministrów.

mimo kryzysu szczecińska stocznia Remontowa Gryfia na plusie


Poniżej prezentujemy krakowską grupę The RedsKiss , laureata drugiego finału konkursu scena Muzzo .

PHF przedłużył data składania ofert na Polfę Warszawa do 5 maja


Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski zapowiedział w poniedziałek, że jeżeli posiedzenie RPP będzie przebiegało "pomyślnie", to nie będzie chciał rozmyślnie przyspieszać procedur związanych z powołaniem nowego prezesa NBP.

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.