Tymon Tymański w radiu Roxy FM


"Trójmiasto nocą" – to tytuł autorskiego programu Tymona Tymańskiego, którego pierwszy odcinek pojawi się dziś w radiu Roxy (Agora SA).

23 profile predefiniowane obejmuje nowa oferta targetowania behawioralnego przygotowana przy użyciu kancelaria reklamy Onet.pl. Do końca września będzie ona wspierana promocją. ”The New York Times” przyznał, że jeden z jego dziennikarzy kopiował fragmenty artykułów m.in. z ”The Wall Street Journal”. W niedzielę 17 stycznia br. w TVP Info ma zadebiutować autorski audycja Jacka Żakowskiego, publicysty tygodnika "Polityka" – dowiedział się "Presserwis".dziennik ”New York Times” będzie dostępny na 850 ekranach ustawionych w kawiarniach, barach i na lotniskach w największych amerykańskich miastach. Nie doszło do znieważenia symbolu narodowego w programie "Kuba Wojewódzki" wyemitowanym przez TVN w marcu ub.r. - uznał stołeczny sąd gospodarczy. Krajowa zgromadzenie Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o przyznaniu koncesji telewizji tętno na audycja o roboczej nazwie bicie serca Kids. niemniej Polskie Media, adresant TV 4, będą mogły uruchomić kanał młodzieżowy TV 6.

filia TVN (TVN nowość & Services Agency) będzie obsługiwała tegoroczne Igrzyska Olimpijskie w Vancouver. Zbudują studio w bezpośrednim sąsiedztwie wioski olimpijskiej, z widokiem na BC Place, nad którym będzie wznosić się znicz olimpijski.

Tomasz Sieniutycz, przewodniczący rady nadzorczej Polskiego Radia, został dyrektorem Ośrodka Mediów Interaktywnych Telewizji Polskiej – dowiedział się "Presserwis". Amerykański tygodnik "Newsweek" może zostać sprzedany w ciągu najbliższych miesięcy. wczoraj właściciel poinformował o planach sprzedaży pisma amerykańską redakcję.

publikacja Edipresse Rzeczpospolita Polska SA sprzedało tygodnik "Przekrój" – dowiedział się "Presserwis". Koncern Pepsi Co. zapowiedział, że jeśli zwycięzcą mundialu zostanie Argentyna, do sprzedaży trafią butelki Pepsi Coli bez etykiet. W pierwszym półroczu tego roku "Tygodnik Angora" i "Gość Niedzielny" zanotowały wzrosty średniego rozpowszechniania płatnego co do jednego pod tego samego okresu w ub.r. – wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.Justyna Namięta od marca obejmie funkcja dyrektora generalnego rękoczyny massmedia Polska. Zastąpi Christiana Fiedlera, który po czterech latach wraca do Niemiec, do bójka Eastern Europe i stamtąd będzie kierował strategiczną działalnością polskiego oddziału wydawnictwa. W mijającym roku z amerykańskiego rynku prasowego zniknęło 367 czasopism. W tym samym okresie zanotowano 247 debiutów. Max Cegielski i Jacek Milewski zostali tegorocznymi laureatami Nagrody im. Beaty Pawlak.

Ruszył proces ws. korupcji w TVP


zanim Sądem Rejonowym w Suwałkach (Podlaskie) rozpoczął się w piątek tok dotyczący przypadków korupcji związanej m.in. z działalnością telewizji publicznej. O przyjęcie łapówek oskarżony jest były kierownik redakcji TVP w Suwałkach. Andrzej S. nie przyznał się do winy.

Bułgarski żurnalista zaatakowany młotkiem


Dimitar Varbanov, bułgarski pismak telewizyjny, został zaatakowany młotkiem z wykorzystaniem swojego rozmówcę.

Także Polsat podnosi ceny na czerwiec


trwanie reklamowy w Polsacie będzie w czerwcu droższy niż rok temu. biuro reklamy Grupy Polsat, Polsat Media, nie ujawnia wszelako średniej skali podwyżki.

W. Bartoszewski Człowiekiem Roku 2010 "GW"


pedagog Władysław Bartoszewski, były minister spraw zagranicznych, asystent stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnik ds. relacji międzynarodowych, został Człowiekiem Roku 2010 "Gazety Wyborczej".

Na antenę TVP kultura wracają zawieszone programy


nieco programów TVP Kultura, których nadawanie została zawieszona z powodów ekonomicznych, wracają na antenę. Będą to m.in. "Trzeci paragraf widzenia" i "Tygodnik kulturalny" - poinformował naczelny anteny Krzysztof Koehler.

Radio Plus uruchomiło kanały muzyczne w sieci


Eurozet przejął domenę Radioplus.pl i uruchomił na niej nową stronę Radia Plus.

NYTimes.com najpopularniejszy w USA


NYTimes.com, internetowy serwis dziennika ”The New York Times”, jest najpopularniejszym portalem prasowym w Stanach Zjednoczonych.

"Żydownik Powszechny" - "prowokacja" redakcji


Z okazji przypadającego jutro jubileuszu 65-lecia istnienia "Tygodnika Powszechnego" redakcja przygotowała wydanie specjalne, pod prowokacyjnym tytułem "Żydownik Powszechny". Jest to tytuł odnoszący się do inwektyw, jakie używają wobec "Tygodnika Powszechnego" przeciwnicy dialogu polsko- i chrześcijańsko-żydowskiego.

Polskie nadajnik chce pieniędzy od ministerstwa


Zarząd Polskiego Radia w kolejnym liście skierowanym do władz domaga się dofinansowania. Tym razem chce, by Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ponosiło część kosztów związanych m.in. z prawami autorskimi.

Nowa naczelna pokieruje redakcją "Sukcesu"


Barbara Stanisławczyk przestanie kierować redakcją miesięcznika "Sukces" (Wydawnictwo Przekrój) - dowiedział się "Presserwis". Na stanowisku redaktora naczelnego zastąpi ją Agata Daniluk.

Sąd uniewinnił Dorotę Nieznalską


Dorota Nieznalska została uniewinniona od zarzutu, że jej armatura pt. "Pasja" obraziła uczucia religijne. wszelako w uzasadnieniu wyroku sąd stwierdził, że TVN, pokazując materiał o wystawie Nieznalskiej, dopuścił się manipulacji.

Sondaż: telewizja kłamie? Polacy tak nie sądzą


Największym zaufaniem Polaków cieszą się telewizje – wynika z sondażu przeprowadzonego przez CBOS.

Kolejne zmiany w ramówce "Dwójki"


Program 2 Telewizji Polskiej wprowadza kolejne zmiany w ramówce. Tym wspólnie tworzy dwa pasma rozrywkowe.

"Business Magazine Manager" zatrudnia nowych korespondentów


Biznesowy dziennikarz niemiecki Oliver Stollorcz i austriacki dziennikarz gospodarczy Günther Starzinger zostali stałymi korespondentami miesięcznika "Business Magazine Manager" (Business Magazine Manager).

Audycje o spisach powszechnych; Polskie nadajnik mówi "nie"


Polskie radio uważa, że audycje Głównego Urzędu Statystycznego o spisie rolnym w 2010 roku zaś ludności i mieszkań w 2011 roku powinny być nadawane jako płatne spoty reklamowe, a nie jak chce rząd – jak bezpłatne audycje.

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.