Zobacz teledysk Red Forest


Łódzka ekipa Red Forest łącząca w swojej muzyce industrial metal i metal core zaprezentowała klip promujący jej pierwszy krążek.

O tym, który film otrzyma w 2010 roku Oscara dla najlepszego filmu zadecyduje głosowanie preferencyjne - zadecydowała Amerykańska Akademia Filmowa. T.I. po raz dziewiczy wypowiedział się jawnie po wyjściu z więzienia. Raper opowiedział co ileś na przedmiot swojej nowej płyty. Amerykańscy Marines używają nowej broni w walce z Talibami. Jest nią muzyka.Tegoroczna akcja sylwestrowa na Rynku Głównym w Krakowie upłynie pod znakiem klubowych brzmień - zapowiada Krakowskie biuro Festiwalowe. Wśród największych atrakcji ma być mamuci dancefloor, didżeje i Agnieszka Chylińska, która po raz pierwszy wystąpi publiczne z materiałem z nowej płyty. 16 stycznia 2010 roku w krakowskim Kinie "Mikro" odbędą się szkolenie filmowe z Andrzejem Lichotą. Zajęcia noszą tytuł "od rysunku do filmu". Będzie to pierwsze danie konferencja z cyklu "Warsztaty z Mistrzami", organizowane dzięki Krakowska Szkołę Filmową. W 470. notowaniu listy Olis ZPAV na miejscu pierwszym uplasował się krążek łódzkiego rapera O.S.T.R'a "Tylko dla dorosłych". Debiut na wysokiej pozycji zaliczył zespół Raz Dwa Trzy.

Młody piosenkarz Justin Bieber odciął się od porównań do disneyowskich gwiazdek pokroju Miley Cyrus i The Jonas Brothers.

Najnowszy klaser Macieja Maleńczuka z zespołem Psychodancing osiągnął stan prawny Złotej Płyty. W poniedziałek, 25 stycznia do sprzedaży trafi nowy album Petera Gabriela "Scratch My Back". Znalazły się na nim interpretacje piosenek m.in. Radiohead, Neila Younga, Arcade Fire, Lou Reeda, Talking Heads i Bon Iver.

W piątek. 30 kwietnia odbędzie się w Rzeszowie Okoart Live Festival, którego gwiazdą będzie zespół Ceti. Florence and the Machine szykuje się do reedycji. Jej debiutanckie dzieło "Lungs" poszerzone zostanie do rozmiarów 4-płytowegi boksu. * Produkcja nowego filmu o Jamesie Bondzie została wstrzymana w związku z niepewną sytuacją finansową studia MGM - poinformowali producenci obrazu.W serwisie Muzzo.pl możecie już za bezowocnie zaczerpnąć 5-utworowy mini album "Miś Marszczuk" debiutującej pop-rockowej grupy Jedenu. Weterani brytyjskiego rocka z grupy status Quo zostali uznani drugi raz pod poziom za "najciężej pracujący" całokształt w Wielkiej Brytanii. Robin Gibb planuje reaktywację grupy Bee Gees ze swoim bratem Barrym.

Dostanie drugiego Oscara?


PenĂŠlope Cruz z niecierpliwością i tremą czeka na noc z 7 na 8 marca. Aktorka przypadkiem wówczas wichrzyć się się właścicielką drugiego Oscara.

Neil Young gościnnie u Eltona Johna


Elton John nawiązał współpracę z cenionym amerykańskim twórcą Leonem Rusell, by pomógł mu w nagraniu nowej płyty. W sesji udział wezmą jednak także zaproszeni goście.

Gwiazdy w projekcie muzycznym Śrubki


szyk Śrubki dołączyła do grona artystów Mystic Production. W skład grupy wchodzą tacy artyści, jak m.in. Grzegorz Turnau, Dorota Miśkiewicz, Kuba Badach czy Zbigniew Wodecki.

VIII festiwal Filmów Dokumentalnych o Wysockim


Dziewiętnaście konkursowych projekcji, dyskusje i warsztaty z reżyserami natomiast dodatkowy występ przewidziano w ramach rozpoczynającego się w sobotę w Koszalinie (Zachodniopomorskie) VIII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych o Włodzimierzu Wysockim "Pasje według świętego Włodzimierza".

Kraj nad Wisłą aktorka nagrodzona w Kairze


Karolina Piechota, która wcieliła się w jedną z głównych bohaterek filmu "Drzazgi" Macieja Pieprzycy, otrzymała za tę rolę nagrodę dla najlepszej aktorki na 33. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Kairze.

zaskoczenie w Locarno


Niskobudżetowy brytyjski błona fotograficzna "She, a Chinese" urodzonej w Chinach reżyserki Xiaolu Guo został niespodziewanym laureatem zakończonego w sobotę festiwalu w Locarno. Urszula Antoniak, Holenderka polskiego pochodzenia dostała pięć wyróżnień zaś nagrodę główną za debiut i nagrodę krytyków.

Od 4 września - VII Festiwal Młodej Sztuki "Arterie"


Międzynarodowy Multimedialny Festiwal Sztuki "Małopolska - Karpaty OFFer" rozpocznie się w piątek w Nowym Sączu - poinformowało w biuro prasowe małopolskiego urzędu marszałkowskiego.

Michał Urbaniak zainauguruje Jazz Jamboree 2009


Występem Michała Urbaniaka "Miles of Blue" rozpocznie się w niedzielę w warszawskiej Sali Kongresowej 51. Międzynarodowy przegląd muzyka jazzowa Jamboree 2009.

Leonard Cohen wystąpi w Polsce


W niedzielę, 21 marca 2010 roku w hali podstawka w Katowicach wystąpi legendarny pieśniarz, Leonard Cohen.

Kup bilet na Crystal Castles


W czwartek, 24 czerwca w warszawskiej Proximie wystąpi formacja Crystal Castles. W sprzedaży właśnie pojawiły się wejściówki na koncert.

"Ostry dyżur" w TVN 7


Od 11 lutego TVN 7 przypomni widzom pierwsze danie odcinki popularnego i nagradzanego serialu. Będzie można go oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18.

Mandaryna: ciężko pracowałam, żeby zaśpiewać na tamtym festiwalu


W najnowszym wydaniu dwutygodnika "Viva!", Mandaryna bardzo wprost wypowiedziała się, na myśl pamiętnego występu podczas sopockiego festiwalu w 2005 roku.

Phil Collins w soulowym hołdzie


Po ośmiu latach nagraniową ciszę przerywa Phil Collins. "Going Back" będzie soulowym hołdem dla wykonawców z wytwórni Motown i Stax.

"[Rec]" po raz trzeci i czwarty


szereg horrorów "[Rec]" doczeka się kolejnych dwóch części.

Smooth Festival na antenie Radia Złote Przeboje


Już w najbliższy poniedziałek, 10 maja ruszy atelier Festiwalowe Radia Złote Przeboje. Ponadto, fragmenty występów gwiazd festiwalu, w czerwcu pokaże jedenasta muza Polsat.

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.