nieznany volkswagen touareg


faktyczność motoryzacji żyje od jednego salonu samochodowego do drugiego.

Fani Subaru czasochłonnie oczekiwać musieli aż w gamie modelowej imprezy przezywanej niezbyt pieszczotliwie (i nie bez powodu) lanosem i accentem pojawi się w końcu model ze stopniowanym tyłem. General Motors rozważa obecnie, czy nie ma obowiązek chociaż ochronić Opla i Vauxhalla - pisze we wtorek "Wall Street Journal", nazywając to strategicznym zwrotem, który nasuwa nowe pytania o kierunek, w jakim chce pójść ten borykający się z kłopotami producent samochodów i który komplikuje sytuację rządom niemiaszek i Rosji. Spyker to niewielka holenderska manufaktura produkująca ekskluzywne samochody dla wymagających klientów.Chiński producent samochodów BYD chce wtajemniczyć na bazar jankeski elektryczny projekt e6. 62 odsetek pracowników fabryki Fiata pod Neapolem opowiedziało się za porozumieniem z koncernem w sprawie przeniesienia tam z krajowy produkcji nowej pandy - to oficjalne wyniki wtorkowego referendum wśród 5-tysięcznej załogi. przegląd listów w Jaworznie trwa. gród domaga się dostępu do autostrady A4 w poprzek prosto z mostu węzła w Jeleniu. Nie zgadza się na to Stalexport.

większa część Polaków, planując zakup samochodu, myśli o aucie używanym - najlepiej oszczędnym i praktycznym. I takie właśnie są Punto i Clio.

Robert Kubica setnie spisuje się w rozgrywanym na trasach we włoskich Apeninach rajdzie 17 Rally Internazionale del Taro. Jadący Renault Clio Polak prowadzi w swojej klasie S1600. Każdy, kto pył wątpliwą przyjemność odmowy przyjęcia mandatu wie, że pan władza ma zawżdy rację.

Republika Federalna Niemiec wierzą, że Michael Schumacher, siedmiokrotny sława świata, będzie znowu czempionem Formuły 1. Na ulicach w zamian w Łódzkiem od piątku pojawiają się nietypowe patrole - policjantom towarzyszą Mikołaje, którzy przepytują dzieci z zasad bezpieczeństwa na drodze i wręczają im upominki - komplety oświetleniowe do rowerów, kamizelki odblaskowe i słodycze. Wracasz z wakacji?Mamy dobrą nowina dla wszystkich fanów Subaru. Zgodnie z zapowiedziami Japończycy poszli w końcu po rozum do głowy i na trwającym właśnie salonie w Nowym Jorku zaprezentowali długo wyczekiwaną imprezę STI z nadwoziem typu sedan. Dające do myślenia motto "idzie wiosna, będą warzywa" zbulwersowało w zeszłym roku środowisko motocyklistów. Kierowcy jednośladów oponowali, że jest ono zanadto drastyczne i nie odpowiada prawdzie. Exkierowca Formuły 1 David Coulthard na specjalnej konferencji przedstawił pierwsze danie notowanie tzw. Rankingu Castrol dla Motorsportu.

Samochodowa faux pas minister


Wiceprzewodnicząca angielskiej Partii Pracy Harriet Harman, przywódczyni większości w Izbie populacja a jednocześnie minister ds. kobiet, stanie przedtem sądem pod zarzutem posługiwania się telefonem komórkowym w trakcie prowadzenia samochodu, co mogło mieć unia z kolizją drogową.

Kierowca pył broń maszynową


Policjanci zatrzymali na warszawskiej Pradze kierowcę BMW, który puder w sąsiedztwie sobie oręż maszynową. Funkcjonariusze zwrócili na niego uwagę, skoro jechał z nadmierną prędkością.

Krwiściąg w zamian drogi?


Żaden z zaproponowanych wariantów przebiegu nowej trasy drogi krajowej nr 16 z Mrągowa do Ełku za pomocą Krainę Wielkich Jezior Mazurskich nie ominie cennych przyrodniczo terenów.

Minister z mandatem. Nie w Polsce


zakaz rozmawiania przy użyciu komórkę (bez zestawu głośnomówiącego) jest i w Wielkiej Brytanii rygorystycznie przestrzegany, o czym przekonał się dopiero co minister ds. dzieci, szkół i rodziny Ed Balls - informuje w poniedziałek BBC.

Dacia dla prezydenta!


natomiast nowe modele Dacii mają następstwo istotnych zalet, ale trudno się wśród nich doszukać tych, które pozwalałyby na wożenie vipów.

Defender, inaczej strojenie posłanki


Tuningowanie samochodów o czysto użytkowym charakterze przypomina ileś strojenie posłanek Samoobrony, tak by dobrze prezentowały się w sejmie.

poprzednio operacją zapłać mandat!


Jedna ze stacji telewizyjnych ma w ramówce następstwo reportaży ze szpitalnego oddziału ratunkowego w warszawskim szpitalu.

nowy jeep uwieńczony


jankeski aktuarialny Instytutu Bezpieczeństwa Drogowego IIHS (Insurance Institute for autostrada Safety) nagrodził nowego jeepa grand cherokee tytułem "Top Safety Pick".

Kary będą ostrzejsze?


Za zaostrzeniem kar dla nietrzeźwych kierowców opowiedziały się w środę wszystkie kluby poselskie.

Kto aktualnie zajmie się Saabem?


To nie przeciętny prima aprillisowy żart. 1 kwietnia, po sześciu latach współpracy rozchodzą się kosztowny General Motors Poland z Saabem.

Nowa biznes Volkswagena


język niemiecki Volkswagen wyłonił ze swoich struktur nową spółkę. Volkswagen R GmbH będzie absorbować się samochodami sportowymi i ekskluzywnymi.

z jakiego powodu podrożeje OC?


Skokowa podwyżka składek OC z powodu wzrostu sum gwarancyjnych to mit, składki OC podrożeją ze względu na efekty ostrej konkurencji między TU.

Używane, alias polowanie na jelenia


kupowanie samochodu używanego przypomina konkurs łowieckie. aczkolwiek ewentualny klient widzi siebie w roli polującego na okazję myśliwego, raz za razem sam zmienia się w zwierzynę.

Strzela do autobusów


Adam Mularz, zwierzchnik stołecznej policji, powołał specgrupę, która ma wyjaśnić, kto niszczy tramwaje i autobusy - informuje "Życie Warszawy".

Co potem z Robertem Kubicą?


większa część zmian wprowadzonych w tym roku do regulaminu mistrzostw świata Formuły 1 przyniosło dobre skutki i doprowadziło do zrównania w stawce kierowców - uważa Robert Kubica, jaki na zwięźle pojawił się w Polsce.

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.