Śmiertelna podstęp Polańskiego


To ani celuloid polityczny, ani autobiografia – amatorów szufladkowania spotka z pewnością fach po obejrzeniu najnowszego filmu Romana Polańskiego. Oczekiwano nieco jego głosu w sprawie oskarżenia zza Oceanu, a otrzymano – uniwersalną groteskę o człowieku, jaki gubi się i wpada w pułapkę. "Autor Widmo" w piątek wchodzi do polskich kin.

8 min. powstawało rok. Bagiński: To reklama naszej historii


- To jest taka trochę reklama naszej historii. Są w niej skróty, uproszczenia. Opiera się po największej części na mocnych, wizualnie atrakcyjnych momentach - o "Animowanej historii Polski", 8-minutowym filmie stanowiącym jedną z atrakcji polskiego pawilonu na EXPO 2010 w Szanghaju, mówi w TVN24 jej reżyser, Tomasz Bagiński. I zdradza, że błona fotograficzna ma duże szanse na premierę w internecie, a w 3D także w polskich kinach.

Pac-Manowi stuknęła 30-tka


Ile białych kropek znikło w jego paszczy, tego nie wie nikt. Pac-Man ma już 30. lat i wciąż nieugaszony apetyt.

Bella i Bestie


Ona kocha jego. On kocha ją. Ale przymierze wampira ze śmiertelniczką to nie bułka z masłem. Jest jeszcze ten trzecia część - wilkołak. obecność amerykańskiej młodzież dorastająca wcale nie jest proste, o czym już po raz drugi będą mogli skłonić się w kinach (od piątku) fani "Zmierzchu". Reszcie odradzamy.

"Nie mogę już obserwować na piękności ze wschodu"


zwierzchnik włoskiej wytwórni filmowej Medusa Carlo Rossella w ostrych słowach wystąpił przeciwko angażowaniu do włoskich filmów aktorek z Europy Środkowej i Wschodniej. - Czemu mamy ich uganiać się w Polsce? - takie słowa producenta cytuje memoriał "Corriere della Sera".

Splądruj Moskwę i odbierz szacunek Pruski


Twórcy gier biorą się za polską historię. Rajdy Lisowczyków, szarże husarzy czy łupieżcze wyprawy Kozaków mają wyciągnąć graczy i lojalnie dać realia dawnych wieków. O najnowszej produkcji "Polskie Imperium: od Krzyżaków do Potopu", portal tvn24.pl rozmawiał z zaangażowanym w jej zryw historykiem i pisarzem, Jackiem Komudą.

Komu Malina? Są nominacje


Lista nominacji do Oscarów ogłoszona zostanie coraz we wtorek, ale już nie jest tajemnicą, kto w tym roku jest kandydatem do innej słynnej nagrody. Na Złotą Malinę mają szansę m.in. Eddie Murphy ("Wyobraź sobie"), John Travolta ("Stare wygi"), zdobywczyni sześciu Grammy Beyonce ("Obsesja"), a chociażby seksowna Megan Fox ("Zabójcze ciało". Spore szanse na "złotą" figurkę mają twórcy filmów: "Transformers: vendetta upadłych" i "Zaginiony ląd".

To on pojedzie na Eurowizję


Marcin Mroziński z piosenką "Legenda" zwyciężył w niedzielnym Finale Krajowych Eliminacji Konkursu Piosenki Eurowizji - "Piosenka dla Europy 2010". W maju pojedzie do Oslo, aby zmierzyć się z przedstawicielami innych krajów w 55. edycji konkursu. - Dziękuję za ktokolwiek oddany na mnie głos. W Oslo obiecuję dać z siebie całość - obiecał Mroziński.

Robbie Williams oświadczył się w radiu


bożyszcze nastolatek, brytyjski piosenkarz Robbie Williams oświadczył się w piątek swojej dziewczynie, aktorce Aydzie Field. Zrobił to w toku audycji na energicznie w australijskim radiu.

Czy etap biedy mogą zarzucić lecz bogaci?


Czym jest bieda i jak z nią walczyć? Czy jest dziedziczna? Co jest skuteczniejsze: działania państwowe działania systemowe czy barki organizacji społecznych? O niedostatku dyskutowali goście Areopagu Gdańskiego: Danuta Kuroń, Mirosław Gronicki, Jacek Santorski i Dariusz Filar.

Pitt i Aniston znowu jak jeden mąż


materia praktycznie bez precedensu. Eksmałżonkowie Brad Pitt i Jannifer Aniston w jednym miejscu i czasie. Okazją do spotkania był zorganizowany przez George'a Clooneya teleton (telewizyjny maraton) "Nadzieja dla Haiti" (Hope for Haiti). faktyczny stan rzeczy intrygujący, bo zbiega się z rewelacjami prasy plotkarskiej o możliwym rozejściu się Pitta i Angeliny Jolie.

Crowe i Blanchett: otwieramy Cannes


pokaz Robin Hooda Ridleya Scotta otworzył 63. Festiwal Filmowy w Cannes. – Arogancko zmieniliśmy historię opowiadaną od tysiąca lat – stwierdził Russell Crowe. – W końcu, cholera, jesteśmy Australijczykami – dodała Cate Blanchett.

Złote Lwy pod znakiem "Różyczki" i Falka


"Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego, film luźno nawiązujący do historii życia Pawła Jasienicy, zdobywcą Złotych Lwów dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym w sobotę 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. duet nagrody dostał Feliks Falk - za reżyserię i scenariusz do "Joanny".

Pierwszy laureat nagrody im. Kapuścińskiego


Jean Hatzfeld - pisarz książki "Strategia antylop" - został pierwszym laureatem Nagrody imienia Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki. - To książka o trudnym pojednaniu po krwawej wojnie domowej w Ruandzie - powiedziała przewodnicząca jury nagrody, Małgorzata Szejnert.

Botti urzekł Warszawę


Chris Botti wystąpił w Warszawie. Słynny wirtuoz trąbki i idol smooth jazzu zagrał na scenie Teatru Wielkiego.

znalezionych: 587, strona 1 z 40
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.