Wichury nadejdą nocą


To będzie niezmiernie wietrzna noc - ostrzegają meteorolodzy. Najgorzej będzie na zachodzie i północy kraju, dokąd prędkość wiatru będzie przekroczy 100 km/h i w Tatrach i Sudetach, gdzie wiatr prawdopodobnie osiągnąć poniekąd 100-150 km/h. Wichura Xynthia od zachodu przetacza się przez Europę.

prognoza pogody: będzie padać, możliwe burze


dziś z wykorzystaniem nieodróżnialny dzień, poniekąd w całej Polsce w przyszłości można spodziewać się opadów deszczu i lokalnych burz. W całym kraju w miarę ciepło, chociaż w górach i na Wybrzeżu pewność siebie zimniej.

Huragan zniszczył Salwador


kwota ofiar powodzi i osunięć ziemi, wywołanych dzięki szkwał Ida w Salwadorze w Ameryce Środkowej, jednakowy czas rośnie. W niedzielę wieczorem członek rządu spraw wewnętrznych Humberto Centeno poinformował, że zginęło 91 osób, a kolejnych 60 jest poszukiwanych. coraz wcześnie rano mowa była o 42 ofiarach żywiołu.

Gdańska opar odwołała loty


Utrzymująca się nad Gdańskiem para spowodowała zdjęcie lotów na miejscowym lotnisku. W samym mieście widoczność jest mocno ograniczona, co przypuszczalnie utrudnić egzystencja kierowcom.

"Gigantyczna multum wody, jak tsunami"


Gwałtowne burze spowodowały podtopienia na południu Francji. W wodzie i błocie utonęły samochody i domy. Rzeki wylały z brzegów. mer Saint-Maxime, jednej z miejscowości, które w najwyższym stopniu ucierpiały, określił zalew jako "prawdziwe tsunami".

mróz nie ustępuje. zimno w dzień, a w nocy -22 st. C


Po mroźnej nocy (na Podlasiu temperatura spadła do -25 st. C), czekają nas dodatkowo zimne dni. W piątek temperatura spadnie do -13 st., a w sobotę chociażby do -15 st. Celsjusza. Najgorzej będzie wprawdzie w nocy z piątku na sobotę - populacja północno-wschodniej Polski muszą przygotowywać się na -22 st. C.

Srogie mrozy trzymają, przedtem nami arktyczne dni


W nocy temperatura spadła do -27 stopni Celsjusza - informują na platformę kontakt TVN24 internauci i na argument przysyłają zdjęcia swoich termometrów. Zima trzyma od kilku tygodni i - jak przewidują synoptycy - to jeszcze nie koniec srogich mrozów. Władze ostrzegają przed ryzykiem wychłodzenia organizmu, zamarzaniem instalacji, a plus tworzeniem się zatorów lodowych na rzekach.

Zima wróciła. Ślisko na drogach i chodnikach


Miało być tak super - ciepło i słonecznie... W końcu to już marzec! chociaż zima wcale nie chce odejść. W nocy z niedzieli na poniedziałek pokazała na co ją sterczeć - bardzo obfite opady śniegu ponownie "zaskoczyły drogowców", ale także i ozdobiły Polskę, która wygląda jak jeśliby nadchodziło Boże Narodzenie. Sęk w tym, że za dwa tygodnie już Święta Wielkanocne...

Strażacy: pustosłowie przypadkiem wrócić


Dobczyce liczą straty po wielkiej wodzie. Pracę rozpoczynają komisje, które ustalą jak duże są straty. Mimo, że w Małopolsce jest już spokojnie, strażacy nie są pewni czy woda nie wróci.

Utrudnienia na lotniskach. Lechistan tonie we mgle


społeczeństwo wielu miejsc nasz powitali siedem dni w gęstej jesiennej mgle. Utrudnienia, szczególnie dotkliwe w ognisko kraju i na wschodzie, spowodowały opóźnienia w lotach na Okęciu i na krakowskich Balicach. Na warszawskim lotnisku loty z Berlina, Tel Avivu, Krakowa i Wrocławia zostały odwołane.

Zasypało nas, aktualnie zamrozi. Tysiące domów bez prądu


Tysiące domów bez prądu, niebezpiecznie śliskie drogi, na których zalega pośniegowe mokradło i lód, sparaliżowana kolej - tak uciążliwej zimy nie było od lat. A meteorolodzy ostrzegają: prawdopodobnie być jeszcze gorzej - wpierw będzie padał marznący deszcz, a w dalszym ciągu śnieg. W połowie tygodnia nadejdą siarczyste mrozy: wysoka temperatura spadnie na dole - 20 stopni C.

Zamarzł wodospad, zamarzły też owoce


Floryda - jeden z cieplejszych regionów Stanów Zjednoczonych - doświadczyła ostatniej nocy siarczystych mrozów. Co prawdziwość ziąb wykonał niesamowite lodowe rzeźby na pomarańczach czy truskawkach, acz to marne pocieszenie dla farmerów uprawiających te owoce.

Kraj nad Wisłą utonęła we mgle


Od samego rana w całym kraju widoczność na serio utrudniają gęste mgły. W wielu miejscach kraju występują dodatkowo opady deszczu, a plus deszczu ze śniegiem. Wzrastająca temperatura powoduje, że ubywa nagromadzonego od kilku tygodni śniegu.

"Miriam" idzie na wschód. Teraz sypie w środek


"Miriam" przesuwa się na wschód. chwilowo sypie najbardziej w siedlisko kraju. Na północy i zachodzie kraju po obfitych zostały zwały śniegu, ale w niektórych miejscach wyszło słońce. - wzdłuż i wszerz pada śnieg, a w Legnicy super świeci słońce i jest +6,7 - donosi pan Sebastian na Kontakt TVN24.

tornado zabiło 25 osób


Potężne tornado nawiedziło południowo-zachodnie Chiny. Zginęło chociaż 25 osób, a 150 jest rannych.

znalezionych: 328, strona 1 z 22
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.