Śniegowy Blitzkrieg


Takiej śnieżycy nie powstydziłaby się co więcej grudniowa zima. za pomocą kilkanaście minut w stolicy zrobiło się absolutnie szaro, a dalej biało. Ten śnieżny poryw zawdzięczamy orkanowi Xynthia, jaki niedawno przeszedł nad Europą. klisza otrzymaliśmy na infrastruktura TVN24.

Burze, ulewy, grad. Wraca groźba powodzią


Fatalne wieści dla mieszkańców południa i zachodu kraju. W ciągu najbliższych trzech dni spadnie tam tak duża liczba deszczu, że realny staje się powrót zagrożenia powodzią.

Zima wróciła w góry


Już po raz pozostały w tym sezonie zima przyszła w góry. W Zakopanem śnieg zasypał kosztowny i stale go przybywa. - ciężko jest - komentują górale.

tajfun sieje anihilacja i śmierć


Po przejściu tajfunu na Filipinach zginęło co najmniej 10 osób, w tym trzech francuskich turystów. obecnie destrukcyjny cyklon tropikalny Morakot uderzył na północy Tajwanu. Ma przebyć coraz w piątek gęsto zaludnioną punkt programu wysp i lądowej części Chin.

jesień zaczyna się burzami Dwie śmiertelne ofiary pogody


nieprzespany wieczór i noc w północno-zachodniej części kraju. W Wielkopolsce zerwany grań przygniótł 24-letnią kobietę, a ksylem - kierowcę samochodu. Na Dolnym Śląsku przewrócony konar zabił jedną osobę, a w wypadku, gdzie widać zawiniły fatalne żyłka pogodowe - zginęła kolejna. Strażacy interweniowali kilkaset razy.

Upały, nawałnice, obfitość - nasi sąsiedzi też walczą z pogodą


Nie na to samo Rzeczpospolita Polska zmaga się ze skutkami gwałtownych nawałnic. Potężne zniszczenia po burzach usuwają plus Czesi, Niemcy zaś Austriacy. U naszych południowych sąsiadów połamane drzewo zabiło jedną osobę, grom ranił dubel dzieci.

W Tatrach mogą opadać lawiny


W Tatrach spadł świeży posyp i od razu w górach stało się bardziej niebezpiecznie. Drugi szczebel zagrożenia lawinowego ogłosili Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W niedzielę na Kasprowym Wierchu leży 67 cm białego puchu, a termometry wskazują tam negatyw 17 stopni Celsjusza.

Izydor znaczy zimnica


gwiazda niech nas nie zmyli. Cieplej nie będzie. Nad Polskę nadciąga wyż Izydor i trzeba się wyliczać z tym, że powietrze będzie mroźne i suche słowem: jeszcze raz dokuczy tym, którzy już cieszyli się na wiosnę.

Meteorolodzy ostrzegają: będzie dzień dzisiejszy lało


Zapowiada nam się ulewny weekend. Meteorolodzy ostrzegają - istnieje poważne ryzyko powodzią na południu kraju. W szczególności w województwach śląskim, małopolskim i świętokrzyskim.

Najnowsza prognoza: śnieg, deszcz i silny wiatr


zadatek na drogach w czwartek nie są dobre - choć na bank nie jest aż tak źle, jak w środę. Na północy kraju główną przeszkodą będzie silny wiatr. W centralnej Polsce pada deszcz, na południu i południowym wschodzie katar i białe z deszczem. adnotacja - jest ślisko. Na poprawę warunków możemy szacować nie prędzej w sobotę.

"Jest co chwila gorzej". akt Płocka odcięta


Kilkadziesiąt domów na osiedlu Borowiczki w Płocku zostało zalanych za pomocą Wisłę. kit przekracza postać alarmowy o ponad dwa metry i bliźniaczy trwanie się podnosi. dwójka rodziny już zwróciły się o pomoc i zostały ewakuowane. Pogarsza się casus w kilku innych częściach miasta. Rzeki przybierają w dodatku nie owszem w Płocku.

Śnieżny katastrofa żywiołowa na Wschodnim Wybrzeżu


Nie tylko Europę ściskają w ostatnich dniach okowy zimy. Takich śnieżyc zbiorowość ludzka wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych ponioć coraz nie widzieli. W burzach śnieżnych, uznanych za największe w historii tego regionu, zginęły już co najmniej trzy osoby.

tornado zabiło 25 osób


Potężne trąba powietrzna nawiedziło południowo-zachodnie Chiny. Zginęło przynajmniej 25 osób, a 150 jest rannych.

Ulewy w Małopolsce. Dobczyce pod wodą


Kilkadziesiąt minut wystarczyło, by ulice w małopolskich Dobczycach zamieniły się w rwące potoki. Podtopionych zostało 150 domów. Mieszkańców trzech budynków trzeba było opuszczać - informuje RMF FM.

weekend obfitujący w opady i burzowy


Będzie padać, ale nie w tych rejonach Polski, dokąd powódź pozbawiła tysiące ludzi dachu nad głową. W weekend deszcze na to samo lokalne. A jak burze - to głównie na wschodzie Polski.

znalezionych: 328, strona 1 z 22
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.