Gortat przyczynił się do zwycięstwa Magic


Koszykarze Orlando Magic wygrali na wyjeździe z Philadelphia 76ers 126:105 w poniedziałkowym meczu ligi NBA. frakcja w zwycięstwie Magic pył Marcin Gortat.

Kolejne odprężenie reprezentacji Francji


Kolejni Francuzi dołączają do listy kontuzjowanych zawodników, którzy nie będą mogli zagrać w rewanżowym meczu barażowym przeciwko Irlandii.

Dunga: Niech Anglicy uczą się dryblować


prowadzący piłkarskiej reprezentacji Brazylii Carlos Dunga postanowił dać kilka rad trenerowi angielskiej kadry Fabio Capello. Brazylijczyk uważa, że jeżeli Anglicy mają aspiracje, by zwyciężyć przyszłoroczny mundial, powinni nauczyć się dryblować.

F1: reprezentacja narodowa Campos kompletuje skład na 2010


Już wnet poznamy skład teamu Campos na sezon 2010, co potwierdza zwierzchnik zespołu Adrian Campos. Najbliżej podpisania kontraktów jest trzech kierowców: Bruno Senna, Witalij Petrow i Pedro de la Rosa. Z nich z kolei najbliższy podpisania kontraktu jest De la Rosa, kto obecnie jest trzecim kierowcą McLarena.

Orlen team wystartuje w następnym Rajdzie Dakar


Orlen Team, w składzie Krzysztof Hołowczyc z pilotem Jean-Markiem Fortinem, Jakub Przygoński, Jacek Czachor a Marek Dąbrowski, wystartuje w kolejnym Rajdzie Dakar - zadeklarował w trakcie spotkania z zawodnikami zwierzchnik zarządu PKN Orlen Dariusz Jacek Krawiec.

Pakistan: zamachnięcie się w Peszawarze - 16 zabitych


Zamachowiec-samobójca wysadził się w powietrze w czwartek przed gmachem sądu w Peszawarze, na północnym zachodzie Pakistanu. Zginęło 16 osób, a 36 zostało rannych i trafiło do miejskiego szpitala - podały źródła medyczne. forma kilku rannych jest krytyczny.

"Auschwitz obozem pracy"? okpienie Bendera


Wiceprzewodniczący polskiej delegacji do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy Tadeusz Iwiński powiedział w środę PAP, że członek senatu Ryszard Bender ma w czwartek oddać wyjaśnienia w sprawie swoich wypowiedzi.

"Zbrodni katyńskiej" potem nie ma


Prawnicy reprezentujący rodziny 10 ofiar zbrodni katyńskiej poprzednio Europejskim Trybunałem Praw Człowieka dotarła dostali angielskojęzyczną wersję odpowiedzi udzielonej Trybunałowi przy użyciu Rosję w związku ze zbrodnią katyńską. aczkolwiek sformułowania "zbrodnia katyńska" na próżno w nim szukać.

zabójczo groźne krowy


Brytyjscy chłopi ostrzegają: notka na krowie ataki. Ich słowa nie są bezpodstawne. W ciągu kilku ostatnich miesięcy krowy zabiły na Wyspach czwórka osoby.

Tak Barcelona rozniosła Stuttgart. Film!


Lionel Messi, potem Pedro Rodriguez, od nowa Messi, a na basta Bojan Krkić - ci piłkarze strzelali gole w środowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów między Barceloną, a Stuttgartem. chyba że nie widziałeś tych bramek, Bóg trwanie nadrobić te zaległości. Zapraszamy do obejrzenia skrótu filmowego z wieczoru na Camp Nou.

ME 2012: Kołesnikow szefem komitetu ds. przygotowań Ukrainy


Szefem rządowego komitetu ds. przygotowań Ukrainy do piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku został wicepremier Borys Kołesnikow - podały w poniedziałek tamtejsze media.

Agent Stirlitz nie żyje


Wiaczesław Tichonow - pamiętny odtwórca roli agenta Stirlitza, ze znanego serialu szpiegowskiego "Siedemnaście mgnień wiosny" nie żyje. Zmarł w Moskwie, w wieku 81 lat.

Rosyjscy szpiedzy wracają na Krym


Oficerowie rosyjskiego kontrwywiadu, którzy na żądza poprzednich władz w Kijowie opuścili Ukrainę w grudniu 2009 roku, znowu będą mogli wykonywać w tym kraju - pisze w środę dziennik "Kommiersant-Ukraina".

dwaj możliwości prawne Polańskiego


Jeśli Roman Polański odwoła się od decyzji sądu, który odrzucił konkluzja o jego tymczasowe dymisjonowanie z aresztu, nie będzie mógł złożyć kolejnego wniosku w tej sprawie do czasu rozstrzygnięcia apelacji - poinformował w poniedziałek eksponent szwajcarskiego ministerstwa sprawiedliwości.

Spalletti a nie Mancini nowym trenerem Zenita?


Rosyjskie massmedia podały, że nowym trenerem Zenita Sankt Petersburg został Roberto Mancini, a tymczasem według doniesień włoskiej agencji informacyjnej uraza będzie nim Luciano Spalletti, instruktor Romy.

znalezionych: 38686, strona 1 z 2580
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.