Opłatkowe spotkanie posłów i senatorów


Niech miłość, podane ręce, uśmiech, radość i przebaczenie towarzyszą wszystkim pracującym w tym pięknym i ważnym miejscu dla krajowy - życzył posłom i senatorom metropolita warszawski abp. Kazimierz Nycz z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Prezydent nie był rusofobem; miał udekorować odznaczeniami "wielu przyjaciół Moskali"


"Rzeczpospolita": Lech Kaczyński chciał odznaczyć Rosjan zasłużonych dla procesu pojednania - powiedział w wywiadzie dla "Rz" Adam Rotfeld, współprzewodniczący polsko-rosyjskiej Grupie ds. Trudnych.

reforma okryta tajemnicą ujrzy światło dzienne


"Dziennik periodyk Prawna": Finalna wersja reformy szkolnictwa wyższego, autorstwa minister Barbary Kudryckiej, ujrzy dziś światło dzienne. Według gazety, choć okryta w resorcie ogromną tajemnicą, poprawa na niechybnie będzie łagodniejsza od tej, która kilkanaście miesięcy temu doprowadziła do wojny z rektorami akademickimi.

Moskwa: Nie ma informacji o Polakach


MSZ nie ma chwilowo informacji na kwestia Polaków poszkodowanych w wyniku eksplozji w Moskwie - poinformował dziennikarzy Grzegorz Jopkiewicz z biura prasowego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Najsłynniejszy własny lobbysta był szpiegiem?


"Dziennik pismo Prawna": Marek Dochnal, najsłynniejszy nasz lobbysta, może juz podróżować po świecie. Sądy zwróciły mu właśnie paszport. Nie oznacza to jednak, że służby już się nim nie interesują.

"Afera hazardowa to nie przestępstwo"


- Nie widzę elementów przestępstwa w sprawie tak zwanej afery hazardowej. Etycznie są to naganne rzeczy, czyli rozmowy i kontakty polityków PO z biznesmeni, za co zostali ukarani - ocenił w "Sygnałach Dnia" wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski.

Piloci: załoga Tu-154 za bardzo długo korzystała z autopilota


Załoga Tu-154, który rozbił się pod Smoleńskiem, zbyt długo, jak na panujące tam warunki, utrzymywała włączonego autopilota - uważają piloci.

Zatrzęsła się glob w Oświęcimiu


W okolicach Oświęcimia w odnotowano wstrząs sejsmiczny o sile około 3 stopni - donosi nadajnik RMF FM.

Komisja ds. nacisków przesłuchała prokuratora Jaremkę


Prokurator Grzegorz Jaremko powiedział we wtorek sejmowej komisji śledczej ds. nacisków, że jego decyzja o umorzeniu śledztwa w sprawie przecieku z tzw. afery gruntowej wynikała z braku danych na popełnienie przestępstwa.

Kopacz: wyrok ws. szczepionek coraz dziś


wyrok w sprawie zakupu szczepionki przeciw grypie A/H1N1 zostanie podjęta w pierwszy dzień tygodnia - ogłosiła członek rządu zdrowia Ewa Kopacz. poprzednio w TVN24 mówiła, że firmy produkujące lek postawiły barierę: nic bardziej błędnego kupowanie rządowe.

Rolnik postawił przeszkoda na drodze narciarzom


nieco godzin trwała ondulacja blokada jedynej kosztowny prowadzącej na wyniesienie narciarski w miejscowości Szelment na Podlasiu. ogon samochodów, zdenerwowani kierowcy, zaskoczeni pracownicy stoku narciarskiego. Spór o 100 metrów drogi trwa od wielu lat, ale we wtorek załamany sytuacją rolnik - właściciel cenny - postanowił położyć na całej sprawie szlaban.

kosztowny przejezdne, ale jest na nich błoto pośniegowe


Wszystkie drogocenny krajowe są przejezdne, ale na ich niektórych odcinkach może występować błoto pośniegowe - informuje w niedzielę Generalna sztab Dróg Krajowych i Autostrad.

Minister: na dniach cząstkowy raport ws. katastrofy


wnet będzie ujawniony cząstkowy meldunek komisji badającej warunki katastrofy pod Smoleńskiem - poinformował naczelny MSWiA Jerzy Miller. co więcej zapowiedział, że przedtem wyborami prezydenckimi na pewno nie będzie raportu końcowego ws. tragedii.

Rusza czwarty tok gen. Czesława Kiszczaka


W piątek po raz czwarty w sądzie I instancji ma ruszyć proces b. szefa MSW gen. Czesława Kiszczaka, oskarżonego o przyczynienie się do zabicia przez milicję dziewięciu górników kopalni "Wujek" w 1981 r. W 2009 r. Sąd Apelacyjny w Warszawie uchylił umorzenie sprawy i nakazał ponowny przebieg nim Sądem Okręgowym w Warszawie.

sejm odrzucił sprawozdanie KRRiT


Sejm odrzucił sprawozdanie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji za 2009 rok. Wcześniej zostało odrzucone przez Senat. To w praktyce oznacza, że zgromadzenie zostanie rozwiązana, ponieważ pełniący obowiązki prezydenta już wcześniej jednoznacznie zapowiadał, że wesprze stołek obu izb.

znalezionych: 25435, strona 1 z 1696
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.