45 trumien gotowych do transportu. Mogą powrócić we wtorek


- Do tej pory udało się poznać 40 ofiar tragedii. Trumny z ich ciałami są gotowe do transportu. chyba że nie będzie żadnych przeszkód, dzień jutrzejszy zostaną wyekspediowane do własny - poinformował w "Kropce nad i" prokurator generalny Andrzej Seremet. W nocy agencja RIA-Nowosti doniosła o rozpoznaniu kolejnych pięciu ciał.

stale szukają ofiar zamachu


W Peszawarze ratownicy cały czas szukają ciał kolejnych ofiar wielkiego środowego zamachu. Do tej pory za zabitych uznano 105 osób.

Abp Michalik: Polska staje się państwem partyjnym


Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, metropolita przemyski abp Józef Michalik powiedział podczas mszy rezurekcyjnej w Przemyślu, że Kraj nad Wisłą staje się "państwem partyjnym", w którym liczy się firma takiego czy innego ugrupowania.

Schetyna o Tusku: Jesteśmy po przejściach, ale oglądamy mecze


- Jesteśmy po przejściach politycznych, które wpływają na nasze związki interpersonalne – powiedział w "Faktach po Faktach" Grzegorz Schetyna zapytany o swoje stosunki z premierem Donaldem Tuskiem. – Ale oglądamy mecze – dodał polityk.

ostry spór o ekshumację "czerwonego poety"


W Hiszpanii trwa spór dotyczący ekshumacji grobów osób pomordowanych w czasie wojny domowej. Jedną z ofiar jest "czerwony poeta", Federico Garcia Lorca. Choć był osobą bezpartyjną, to nazywał siebie komunistą i deklarował przynależność do "partii biedaków" - czytamy w najnowszym "Tygodniku Powszechnym".

461 morderstw w Nowym Jorku; prezydent miasta dumny


Władze Nowego Jorku mają powód do dumy - pod względem spadku liczby morderstw miasto ma szansę pobić swój najlepszy wynik sprzed pół wieku - informuje Times Online.

"Który prezydent Polski byłby górujący dla Rosjan?"


"Tu wypada postawić pytanie, który prezydent polski byłby przewyższający dla Rosji – Lech Kaczyński czy Bronisław Komorowski? Znów zgaduję – dla Rosjan górujący byłby Komorowski " - napisał Janusz Wojciechowski na swoim blogu w Onet.pl.

Wybory zakończą palestyński konflikt?


Prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmud Abbas zdecydował o przeprowadzeniu wyborów prezydenckich i parlamentarnych 24 stycznia przyszłego roku. Abbas liczy, że zakończy on trwający lata i dzielący Palestyńczyków konflikt między Hamasem i Fatahem.

przeszły weekend wakacji: Policyjny apel o rozwagę


Tuż przedtem ostatnim wakacyjnym weekendem milicja zwróciła się do wszystkich zmotoryzowanych z gorącym apelem o zachowanie szczególnej ostrożności i przysłowiowe "zdjęcie nogi z gazu". Pamiętaj: rozsądek, koncept i ostrożność to twoi najwięksi sprzymierzeńcy na drodze.

Lew R. zostanie w domu


Lew R. nie wróci do aresztu - postanowił w czwartek warszawski sąd okręgowy. Sąd nie uwzględnił tym samym zażalenie prokuratury na zwolnienie go za kaucją. Lew R. wpłacił pół miliona złotych i wrócił do domu w listopadzie.

Lubelski monopol na szczypiorniaka


Drugiej takiej drużyny nie ma w całej Polsce! Zawodniczki SPR Asseco BS Lublin pokonały Zagłebie Lubin 27:23 i zostały mistrzyniami Polski. Po raz - uwaga! - piętnasty z rzędu.

Do Rosji trafiło ciało sprzed 36 lat


Nie lecz wciąż do krajowy trafiało stare, klikudziesięcioletnie mięso. Do Rosji - możliwe, że co więcej przy użyciu kilka ostatnich lat - przywożono mięso zamrożone w roku 1974. casus wyszła na jaw, gdy rosyjskie MSW zatrzymało transport kolejnej partii towaru.

Cimoszewicz: Słuchałem tego ze zdumieniem


dawny premier i b. minister SZ Włodzimierz Cimoszewicz odnosząc się krytycznie do wypowiedzi szefa MSZ Radosława Sikorskiego na temat prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, uważa, że to ogłoszenie tego, czego możemy spodziewać się w nadchodzącej kampanii wyborczej.

Kto myślał, że Tymoszenko da błogość - mylił się


Julia Tymoszenko samodzielnie zaskarży w sądzie wynik drugiej tury wyborów prezydenckich na Ukrainie i będzie się domagać, by rozprawa w tej sprawie była transmitowana za pomocą telewizję - poinformował w poniedziałek stary jej sztabu wyborczego Ołeksandr Turczynow.

Phelps już nie pali. Pływa


Trzymiesięczna kara za palenie marihuany dobiegła końca, ponownie jest dozwolone wygrywać. Michael Phelps, najbardziej utytułowany sportowiec w historii igrzysk olimpijskich, wziął udział w mityngu pływackim w Charlotte. Wygrał bez problemu.

znalezionych: 47776, strona 1 z 3186
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.