Miliony szczepionek trafią na śmietnik?


powyżej 23 miliony dawek szczepionek przeciwko nowej grypie zakupionych dzięki włoskie ministerium zdrowia pozostało niewykorzystanych, z czego 10 milionów zalega w lodówkach natomiast magazynach regionalnych oddziałów służby zdrowia. gros z nich wypada będzie wyrzucić - donosi diariusz "La Repubblica" w raporcie "Ile kosztowało nas klops szczepień". Na początku stycznia pisaliśmy o nieomalże 90 mln. niewykorzystanych szczepionek we Francji.

"Rosjanie nadmiernie się interesują Polakami..."


W grupie, która zajmie się konfliktem naokoło Związku Polaków na Białorusi, będzie polski podsekretarz spraw zagranicznych i eksperci z MSZ.

Udusił się spalinami we własnym aucie


tragiczny casus w Białymstoku. prowadzący ciężarówki udusił się spalinami we własnym samochodzie.

Niepełnosprawny więzień był opłacany?


Istnieje wielce poważne podejrzenia, że mężczyzna, który niesłusznie przesiedział w więzieniu w Czarnem (woj. pomorskie) poniekąd dwa lata lat, był opłacany przez właściwego skazanego - dowiedziała się reporterka RMF FM Kamila Biedrzycka.

ONZ paktuje z talibami


Członkowie rady przywódców talibskich natomiast wysłannik ONZ do Afganistanu Kai Eide spotkali się niepostrzeżenie 8 stycznia w Dubaju i rozmawiali o możliwości złożenia broni - powiedział proszący o anonimowość urzędnik ONZ.

"Moskwa zniecierpliwiona brakiem zgody na Nord Stream"


Państwa skandynawskie, zwłaszcza Szwecja, zwlekają z wydaniem zgody na budowę Nord Stream (Gazociągu Północnego), wywołując tym widoczne zniecierpliwienie Moskwy - pisze diariusz "Le Figaro". Gazeta zauważa w pobliżu tym, że udziałem w tej inwestycji interesuje się język francuski drągal energetyki GDF Suez.

"Polskie" Euro w arabskiej telewizji


Polska i Ukraina, a plus wszystkie inne reprezentacje piłkarskie, które zakwalifikują się na czempionat Europy 2012, zawitają w arabskich domach. Katarska telewizja Al-Dżazira wykupiła skoro prawa telewizyjne do transmisji spotkań Euro 2012 - poinformowała UEFA na swojej stronie internetowej.

pierwszy szemrany ws. jednorękich bandytów


Pierwsza partia automatów do gier, zabezpieczonych w śledztwie dotyczącym nielegalnego hazardu, nie spełnia wymogów automatów o niskich wygranych, bo umożliwiają one - wbrew przepisom - wysokie wygrane pieniężne - ocenił biegły powołany za pośrednictwem Prokuraturę Apelacyjną w Białymstoku. Na razie zarzuty związane ze śledztwem postawiono jednej osobie.

nad 190 tys. podpisów pod kandydaturą Pawlaka


PSL złożyło dzisiaj w PKW ponad 190 tys. podpisów poparcia pod kandydaturą Waldemara Pawlaka w wyborach prezydenckich. komisja Stronnictwa jak pierwszy wypełnił obowiązek, dzięki któremu możliwe będzie oficjalne zarejestrowanie kandydatury.

W PiS zaczęła obowiązywać karta parlamentarzysty


Od rozpoczętych dziś posiedzeń Sejmu i Senatu posłów i senatorów PiS obowiązuje tzw. karta parlamentarzysty, na podstawie której będzie oceniana ich praca - dowiedzieli się dziennikarze od rzecznika klubu Prawa i Sprawiedliwości Mariusza Błaszczaka.

Prezydent: pa tym, którzy oddali bytowanie za Polskę


"Bohaterom, którzy nie zawahali się oddać swojego życia w służbie niepodległej Polsce winni jesteśmy najwyższą wdzięczność i pamięć" - napisał prezydent Lech Kaczyński w listowie odczytanym w Wyszkowie (mazowieckie) w czasie uroczystości odsłonięcia pomnika ofiar terroru komunistycznego w latach 1944-52 na Ziemi Wyszkowskiej.

pieniądze na bezrobotnych zjadają biurokraci


Rzeczpospolita Polska otrzyma z Unii Europejskiej 11 mld euro na wzmożenie zatrudnienia i szkolenia. Z tej sumy 4,5 mld euro pochłoną koszty administracyjne - wylicza "Dziennik Gazeta Prawna".

bunt parafian; wywlekli proboszcza z kościoła


Mieszkańcy miejscowości Parciaki na Mazowszu wywlekli z kościoła proboszcza - podaje na swoich stronach "Tygodnik Ostrołęcki".

Protestowali na drodze, której nie będzie


niemal stówka mieszkańców podlegnickich miejscowości blokowała w sobotę drogę z Legnicy do Lubina. Uczestnicy manifestacji protestowali przeciw planom budowy kopalni odkrywkowej w tej okolicy.

Szmajdziński oburzony: to skandaliczna kazus


"Skandaliczna sytuacja" - tak wicemarszałek Sejmu, kandydat SLD na prezydenta Jerzy Szmajdziński określił we wtorek okoliczność rezygnacji krajowy z kwot narodowych pod ręką podziale stanowisk dyplomacji Unii Europejskiej.

znalezionych: 47776, strona 1 z 3186
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.