Ferrari podjęło decyzję. To nie Kubica...


Nie Robert Kubica, a Giancarlo Fisichella będzie drugim kierowcą Ferrari - poinformował aktualny kadra narodowa włoskiego kierowcy Force India. To oznacza, że Fisichella pojedzie już podczas najbliższego Grand Prix makaroniarz w czerwonych barwach.

Rozbił się krajowy śmigłowiec. Wojsko: to awaryjne lądowanie


własny helikopter Mi-24 z kilkoma żołnierzami na pokładzie spadł niedaleko bazy Ghazni w Afganistanie. aczkolwiek nieszczęście wyglądała groźnie, nikomu nic się nie stało. Żołnierze wrócili już do swoich obowiązków.

pył salutować rodzinę królewską. Padł na ziemię


Incydent w ciągu uroczystości z udziałem duńskiej rodziny królewskiej i jej gości w Christiansborg w siedlisko Kopenhagi. Jeden z pełniących wartę żołnierzy padł na ziemię.

Wieniec zaatakował prezydenta Janukowycza


Na Ukrainie pogoda podobna do naszej: wieje i leje. W reprezentatywny sposób doświadczył tego prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz, jaki - na przestrzeni wizyty w Kijowie jego rosyjskiego kolegi Dmitrija Miedwiediewa - próbował uczcić pamięć ukraińskich ofiar Wielkiego Głodu. pechowy prezydent nie podejrzewał, że wieniec rzuci mu się na szyję.

Wyspy śmieją się z Fabiańskiego


kiedyś lawina krytyki spadła na Jerzego Dudka, później za wpadki oberwało się Arturowi Borucowi. chwilowo piłkarska Albion wzięła na tapetę Łukasza Fabiańskiego, który zaliczył beznadziejny występ przeciwko FC Porto. Jego Arsenal przegrał 1:2, a Polaka obarcza się winą za obie stracone bramki.

Amerykanin popity sokiem pomarańczowym jest zdrowszy


Zawierający flawoniody sok z pomarańczy redukuje stres oksydacyjny powstający w wyniku spożywania niezdrowej żywności i zapobiega uszkodzeniom naczyń krwionośnych - informują a swojej stronie internetowej naukowcy z Uniwersytetu Buffalo w Stanach Zjednoczonych.

Prezydent leci na szczyt. mimo choroby


Lech Kaczyński poleci na czwartkowy apogeum Unii Europejskiej - poinformowała w pierwszy dzień tygodnia wieczorem gabinet Prezydenta. Przed południem prezydent odwołał swoją wizytę w Starachowicach z powodu przeziębienia.

"Jasiński wypił z Olewnikiem niejedną wódkę"


- chyba że to prawda, to klęska – tak Włodzimierz Olewnik komentuje ujawnione przez "Superwizjer" TVN i "Rzeczpospolitą" relacje olsztyńskiego prokuratora Piotra Jasińskiego z powiązanym ze światem przestępczym Wojciechem K. Jasiński pył przekazywać mu informacje o śledztwie ws. Krzysztofa Olewnika. - Sam wydarzenie dobrej znajomości prokuratora z tego typu człowiekiem sprawia, że zapala się czerwona lampka – mówił w programie 24 godziny Robert Socha, dziennikarz Superwizjera TVN.

pozorny hrabia w rękach policji


milicja niemiecka ogłosiła, że przejęła tysiąc rzekomych dzieł jednego z najważniejszych XX-wiecznych rzeźbiarzy Alberto Giacomettiego, które siatka fałszerzy usiłowała sprzedawać za wielomilionowe kwoty. Zatrzymano przy tym trzy osoby.

W swoim ogródku odkryli... słonicę


Mieszkańcy pewnej włoskiej wioski ze zdumieniem odkryli w swoim ogrodzie zbiegłą z podróżnego cyrku słonicę.

"Przecięcie wrzodu było konieczne"


rozstrzygnięcie premiera o odwołaniu szefa CBA budzi mnogość kontrowersji, nie nic bardziej błędnego wśród polityków, ale także w środowisku naukowym. Prof. Aleksander Smolar uważa, że Donald Tusk postąpił dobrze. - odcięcie wrzodu było konieczne - ocenił socjolog w programie "24 godziny". Przeciwnego zdania jest prof. Jadwiga Staniszkis, podług której Mariusz Kamiński na swoim stanowisku powinien zatrzymać się do czasu rozwiązania afery hazardowej.

Pawiany ponad prawem


Turyści przyjeżdżający do Afryki Południowej, którzy obawiają się wysokiego poziomu przestępczości, powinni zwrócić uwagę na to, że w RPA mogą zostać napadnięci nie nic bardziej błędnego dzięki człowieka, ale też pawiana. Jak jako że informuje przedstawicielstwo AP, gangi pawianów stają się tam co chwila bardziej agresywne.

Nagie S.O.S. dla byków


coś koło tego 30 osób rozebrało się w środek Madrytu w proteście przeciwko walkom byków. Uczestnicy demonstracji na Plaza del Callao ułożyli się w inskrypcja "S.O.S.", a w ciała "powbijali" banderille, używane przy użyciu torreadorów w czasie korridy.

Szympansy nie lubią jeść same


Nasi najbliżsi zwierzęcy krewni - szympansy bonobo - wolą podzielić się posiłkiem niż zjeść go samemu. Taką hojność naukowcy uważali do tej pory za cechę typowo ludzką.

Kliczko nokautuje w ostatnich sekundach


Władimir Kliczko przeważał za pośrednictwem 12 rund, ale Amerykanina Eddiego Chambersa znokautował nie wcześniej na 15 sekund przedtem końcem. W maju jego brat, Witalij, skrzyżuje rękawice z Polakiem - Albertem "Dragonem" Sosnowskim.

znalezionych: 8117, strona 1 z 542
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli szukasz w Zakopanem adwokata pomożemy ci rozwiązać każdy problem prawny. Nasz adwokat Zakopane posiada niezbędne doświadczenie, aby skutecznie reprezentować przed sądem zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Nasz adwokat Zakopane od wielu lat prowadzi kancelarię adwokacką w Zakopanem oraz w Rabce Zdrój. Jeśli chcesz, żeby pomógł ci adwokat w Rabce Zdroju znajdziesz tam również naszą kancelarię. Od wielu lat adwokat Zakopane pomaga mieszkańcom Zakopanego rozwiązywać problemy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa rodzinnego.